Dell 1525 + XP+ X3100 =0 gier

Witam

Od 2 tygodni mam della 1525, problem polega na tym ze jest w nim zintegrowana karta Intel Graphics Media Accelerator X3100 na ktorej nie chce mi dzialac “prawie” zadna gra. Na Viscie probowalem zainstalowac Gta SA ale nie poszlo , Grid Race Driver potrzebuje Pixel shader 3, a ja chyba tego nei mam, Colin mc Dirt rowniez nie dzialal. Dzialal tylko CoD 2 . Pomyslalem ze to wina systemu wiec zainstalowalem Xpeka ale na nim tak samo zadna nie dziala, caly czas pokazuje sie okno z tym Wysylaj i Nie wysylaj ;/;/;/;

Zainstalowalem wszystkie sterowniki, tzn nie mam zadnych wykrzyknikow w zakladce Sprzet w moim komputerze.

Na Dellu e1505 dzialalo wszystko… nawet Crysis na Low detalach :smiley: a tutaj gta nie pojdzie :confused: :confused: mam nadzieje ze to cos ze sterownikami .

W ustawieniach ekranu mam do wyboru monitor domyslny i monitor plug and play , ktory wybrac? jaki mam pixel shader?

zapomnij o graniu na zintegrowanej grafice

no ale zeby GTA SA z przed kilku lat nie dzialalo ?

Moze bede musial spowrotem wrocic do Visty? Bo gdzies przeczytalem ze niektore gry nie czytaja tej grafy na Xp ;/

Ale jak napisalem w poscie wyzej Call of Duty 2 dzialalo nawet dobrze :smiley:

I o to mamy obraz polskiego forum, ludzie zamiast pomóc wyśmiewają czyjeś problemy. Szukałem wśród znanych mi for anglojęzycznych, bo na 95% naszego narodu to nawet nie ma co liczyć, po prostu chamstwo i prostactwo. Doszedłem do takiego konsensusu. Twoja karta obsługuje PS 3.0, zaktualizuj sterowniki ze strony intela.

dzieki kostek

sciagnalem ten sterownik :

http://support.dell.com/support/downloa … &TabIndex=

i wyskakuje komunikat:

Poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera. Usyskaj odpowieni sterownik od producenta komputera z tego co wiem to ja to sciagam ze strony producenta kompa czyli Dell

Hmmmm skoro napisales ze mam PS 3.0 to GRID powinien mi dzialac ;/ a wyskoczyl komunikat ze do urychomienia gry potrzebny jest Pixel shader 3 czy jakos tak ( nie pamietam dokladnie bo juz usunalem) ale cos tak bylo ze ja niby tego nei mialem.

Zainstaluj sterowniki to ci i PS “załapie”. Powinien, bo z tego co pamiętam ona ma 3.0, dopytam się jeszcze.

OK. Bede probowal jutro, najpierw sproboje zaktualizowac sterownik, a jak nie pomoze to moze byc problem tj.

komunikat:

Poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera. Usyskaj odpowieni sterownik od producenta komputera bo co ja temu moge zrobic skoro niby jest zly a jest na 100% dobra wersja

Po zainstalowaniu najnowszego sterownika (Sierpień 2008) mam nastepujace kolory :

grafikadell1525io5.th.pngthpix.gif