DELL C600, nieco podrasowany - ile za niego dostnę

Witam mam nieco podrasowanego Dell-a C600. Podrasowany jest w tym sensie że jest tu kilka rzeczy wymienionych na lepsze. Mianowicie:

Dysk zamiast być 20GB jest 40GB, pamięci RAM zamiast być 128MB jest 512MB, napęd CD wymieniłem na nagrywarkę DVD oraz dodatkowo do lapka dorzucam 4 porty USB na PCMCIA i WiFi na USB. Do wszystkiego dołączam oryginalny (ale nie ten z DELL-a) system operacyjny Windows XP Home PL. Zaznaczam iż laptop jest jak nowy, stan wizualny jest BDB. Brak jakichkolwiek odcisków czy badpikseli na matrycy. Oczywiście do wszystkiego zasilacz i bateria która potrzyma do 30 minut.

Specyfikacja teraz:

Procesor: Intel Pentium III 700MHz

Pamięć RAM: 512MB

Karta dźwiękowa: ESS Technology

Karta graficzna: ATI Rage Mobility 8MB

Dysk twardy: 40 GB

Napęd: Nagrywarka DVD

Dodatkowo: 5 portów USB, WiFi na USB

Ogólnie laptop jest bezproblemowy, szybko radzi sobie z dokumentami Adobe PS a nawet grami, Colin McRae Rally 02 śmiga aż miło, ostatnio nawet grywałem w HITMAN-a 2.

A teraz pytanie. Ile za to wszystko dostanę?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

tyle co na allegro lub innych aukcjach czyli od 600-max 800zł. A bateria jak trzyma 30 minut to już jest szajs czyli nawet 500zł bym za niego nie dał.

Myślę, że 500-600 zł powinieneś dostać.

Po dołożeniu drugie tyle, kpuisz jego nowszy odpowiednik z P4 Mobile (Centrino), dwa razy większym dyskiem i pamięcią oraz XP Pro.

jak chcesz sprzedac ram 512 mb to jestem chetny daj propozycje cenowa ???

Nie raczej nie sprzedaje go na części :wink: