DELL -Problem z tworzeniem nośnika odzyskiwnaia systemu

Cześć kupiłam laptop DELL z win 7 home premium, chciałam zgodnie z sugestią zrobić nośnik odzyskiwania systemu na płycie. Wszystko działało po konfiguracji systemu. Ale okazało się że nie mam 2 płyt tylko 1 więc anulowałam akcję. Kupiłam w międzyczasie płyty i próbuję zrobić to jeszcze raz ale program Dell DataSafe Local Backup nie chce się odpalić, ładuje się i ładuje i nie chce się włączyć. W międzyczasie zainstalowałam avasta i mozille, ale przed powtórna próba utworzenia nosnika odinstalowałam te programy. Czy to mogło być powodem tych problemów? Jak próbuję zamknąć okno Dell DataSafe Local Backup jest komunikat, ze program przestał działać. W komunikatach windowsa jest informacja o kopii zapasowej. Proszę o poradę co się stało :frowning:

Pozdrawiam,

Marta

Spróbuj wejść na support.euro.dell.com tam drivers and utlites i wpisz swój model i masz tam sterowniki do pobrania więc ściągnij sobie DataSafe Local Backup i zainstaluj. A tamten co był usuń… Chyba że miałaś dołączoną płytkę z oprogramowaniem to z niej zainstaluj. Pozdrawiam.