Delphi 6

siema…

Mam pytanko a mianowicie wiecie moze gdzie znajde program Delphi 6, (ale koniecznie 6) na stronie Borlandu jets tylko 7… :cry: Wiecie moze gdzie mozna znalesc??:frowning:

THX…P02DR0… 8)

w sieci to juz raczej nie znajdziesz tej wersji :? A dlaczego koniecznie szukasz 6?

heh…ano potrzebuje … mam napisane przyklady programow w 6… !!

jezeli nie uzywasz zadnych komponentow pisanych tylko i wylacznie na dana wersje, to programy napisane w starszych wersjach rusza na 7 :slight_smile:

Czym się różni Delphi 6 od Delphi Enterprise 6 ?

No wiec sa rozne wersje delphi, ktore roznia sie licencja oraz iloscia komponentow. Wersja “Personal” sluzy do uzytku domowego i edukacyjnego, licencja pozwala na pisanie programow oraz rozpowszechnianie ich jako “Freeware”, czyli mowiac krotko “robcie se tym co tylko chcecie, ale nie probujcie na tym zarobic bo sie pogniewamy” :wink: Wersja “Enterprise” zawiera dodatkowe komponenty no i mozna rowniez pobierac mamone za wyprodukowane wypociny eheh No ale jak nie trudno sie domyslec licencja nie jest tania (najtansza kosztuje bodajze 5000 zl). I tak dochodzimy do puenty, ktora brzmi: “programy ktore pisze sa darmowe bo nie stac mnie na kupno licencji” :lol::lol::lol:

sora ze dopier teraz pisze ale nie maiel netu… :? To wiec jak wiecie gdzie znjade jakies stronki z tym programem…czy tylko trzeba kupic na miescie… :frowning:

PozdrO… 8)

podrzuc mi ten programik na mejla i zobaczymy czy nie chodzi na 7 :stuck_out_tongue:

hehe…chodzi bo sprawdzalem na 7…ale ja wole 6… :slight_smile: To jest taki kursik pisania i sa podane wszytskie komponenty i polcenia po kolei … i to nie jest to samo:( … :cry:

Zawsze mozna sie pokusic o dodanie opcji ‘dotowania’ tworcy programu :wink:

tia, tylko dzisiaj nikt nie chce dotowac, przynajmniej u nas w kraju :lol:

Z drugiej strony nie ma jeszcze polskiego systemu podobnego do PayPal