Delta 350W czy wystarczy

(Martin88) #1

Witam.

Czy zasilacz Delta 350W uciągnie taki sprzęt jak: Procesor Athlon x3 450 3,2GHz Mobo MSI 760GM-P33 Pamięć Goodram 4GB 1333MHz Cl9 oraz dysk 320GB? póki co bez karty graficznej gdyż jest zintegrowana. Będę chciał odblokować 4 rdzeń i być może w przyszłości dokupić grafikę.

(djosdanielos) #2

obecnie wystarczy , a jak będziesz chciał dokupić kartę to trzeba będzie zmienić chyba że karta z jakimś niskim TDP przykładowo radeon 7750 to uciągnie

(Martin88) #3

ok chociaż jak patrze na ten zasilacz to ma trochę mało wyjść na zasilanie 1x20pin płyta plus 1x4pin dodatkowe zasilanie a reszta molex i na stacje dyskietek. Mam jeszcze zasilacz Tracer 400W ale to raczej nie zbyt pewna marka. Póki co płytki jeszcze nie mam ale widzę że trzeba mieć do niej 1x24pin zasilanie plus 1x4pin dodatkowe. Chyba że uciągnie na 1x20pin ??

(Martin88) #4

no tak tylko ze nie chce się naciągać na dodatkowe koszty. Mam 3 wolne zasilacze delte 350W (mało wyjść zasilających), Tracer 400W i modecom feel 350W(pracował pare lat na pentium D 2x3,4GHz mobo Gigabyte Ds3r GeForce 7600GT i 2 GB ram Geil 800MHz chyba ten zestaw ciągnął dużo więcej prądu niż ten który ja chce podłączyć pod niego?? )

(djosdanielos) #5

to i tak powinien zadziałać , jednak najlepiej byłoby go wymienić i mieć spokojną głowę :wink:

tracer też zadziała ,o ile ma stabilne napięcia bo z nimi nic nie wiadomo

tak czy siak jak zamierzasz dołożyć kartę graficzną to czeka cie zmiana

(Martin88) #6

To wiem, póki co rozważam opcje bez karty graficznej. Będę chciał odblokować rdzeń plus małe OC :wink: