Demo CS:Source lub jakąś legalna wersja

Czy jest jakaś legalna wersja lub demo CS:Source do pobrania z Neta? Proszę o odpowiedzi, koledzy mi bardzo polecają, a ja nie chce kot w worku kupić. :?

Jeżeli grałeś wcześniej w kantera i Ci się podobało, to source’a polubisz na 1000%

Skoro koledzy Ci polecają to idź do któregoś i sobie pograj, zobaczysz że warto, jakiś czas temu były dostępne na steamie zaproszenia dla znajomych którzy mogli przez weekend testować za darmo CSS, może niedługą będą znowu

No gram cały czas w 1.6.

No niestety, ale to kumple z neta mi polecają , więc nie mam możliwości zagrania.

Jeszcze jedno:

Jak mam STEAMA od wersji 1.6, to potrzebny jest jakiś osobny do Source, czy można jechać na tym samym?

Jak miałem konto do 1.6 to nie mogłem zarejestrować na tym samym koncie CSS.

Jeżeli grasz cały czas w 1.6 to pędź do sklepu ile sił w nogach i natychmiast kupuj CSS, o grafice to nawet nie wspomnę, ale w 1.6 wkurzało mnie mnóstwo bugów, strzelanie przez ściany itp. w CSS nie ma tego na aż taką skalę

Ja mam inne zdanie na temat CSS. Może jest to fajna gra (chociaż mi się nie podoba), ale oprócz podobnych map, modeli i ogólnych zasad, to już nie jest znany wszystkim counter-strike.

Gram w CS od kilku lat i ostatnio pożyczyłem od znajomego konto z CSS - chciałem kupić i postanowiłem wcześniej wypróbować przez kilka dni. Wreszcie coś nowego. Jak się cieszę, że nie kupiłem w ciemno! Teraz grałbym tylko w HL2, którego i tak teraz dostałem za free (ta promocja dla klientów ATI).

Podobała mi się tylko grafika i niektóre mapy. Np. mapa de_prodigy, która jest w CSS bardziej “grywalna” i ogólnie jakoś lepiej zrobiona :stuck_out_tongue:

btw. Gdybym chciał zrobić śmieszne modele, zrobiłbym to właśnie tak. Po prostu trafili w dziesiątkę! Popłakałem się, kiedy zobaczyłem, jak te modele się poruszają - zwłaszcza terroryści. Jakby im ktoś co najmniej krzesło w tyłek włożył.

Dla mnie to był zawsze plus tej gry. Te “papierowe ściany” na nuke.

m4rciniak Zupełnie Twojego posta nie rozumiem, moim zdaniem jest wielka przepaść jakościowa pomiędzy 1.6 a CSS i nie chodzi mi tu tylko o grafikę. Co do modeli to są o wiele lepsze niż w 1.6, wyglądają wreszcie bardziej jak ludzie a nie jak biegające skrzynki na ziemniaki. Poza tym, CSS różni się w większości szczegółami, i mimo że są to szczegóły to moim zdaniem te akurat bardziej istotne, zaczynając od fizyki a kończąc właśnie na modelach, nie wiem czy zauważyłeś, że wreszcie kiedy wybierzesz pistolet to karabin zakładasz na plecy. Te szczegóły właśnie powodują że CSS jest bardziej realistyczny niż 1.6

SzymSzejdi , jest przepaść, masz rację - za duża przepaść, żeby to w ogóle counter-strike nazwać. Z resztą nie ma sensu się kłócić. Jak napisałem - niektórym się podoba i ludzie w to grają.

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że nie jestem sam i w zasadzie większość graczy podziela moje zdanie. CSS już trochę ma : dlaczego najlepsze klany nadal katują 1.6? Dlaczego turnieje organizowane są na 1.6? Tylko nie mów, że chodzi o sprzęt, bo wcale takich wielkich wymagań nie ma - są z tym problemy tylko w wiecznie zacofanej Polsce.

A modele poruszają się tak komicznie, że z kumplem się prawie posikałem ze śmiechu. Wyglądają “jak ludzie”, bo gra jednak jest dużo młodsza, ma ładne tekstury (to oczywiste), ale popatrz na ich ruchy. Żal :smiley:

Moim zdaniem w grach nie chodzi tyle o grafike, tylko o grywalność …

Czemu do tej pory np. ktoś katuje Starcrafta, choć jest kanciasty i brzydki … a duże ładniejszych gier posżło do lamusa?

Cs 1.6 jest dla mnie optymalnie grywalny … może są bugi, oszustwa i sprzelanie przez ściany, ale z tego co mi wiadomo AK47 w rzeczywistości rozwala metalowe arkusze blachy, więc przez pudełko raczej przeleci … a awp wyrywa plecy … więc nie mów, że znów jest aż tak źle. :slight_smile:

A wracając do tematu…

Krzychuu, nie ma sposobu. Chyba, że znowu powrócą te zaproszenia o których wspominał SzymSzejdi.

Więc muszę poszukać kogoś miejscowego i pograć u niego…

Bo kota w worku nie zamierzam kupować…