Demoty a firefox

(Patikujek) #1

Witam

Od pewnego czasu mam pewien problem a konkretnie t nie pojawiają mi się obrazki na stronie głównej demotywatory.pl. Już od około miesiąca radze sobie w ten sposób, iz wchodzę na demoty przez historie w przeglądarce od strony drugiej. Strona 2 i dalej działają bez zarzutu, to samo dotyczy poczekalni. Nie ma pierwszej strony ale reszta jest. Wiem, że były poruszane tu podobne tematy, ale w tamtych przypadkach ludziom w ogóle nie ładowała się strona, natomiast mi się ładuje i wszystko jest na swoim miejscu tylko tam gdzie powinny być demoty jest pustka. Kiedy wchodzę przez IE wszystko działa jak powinno tylko na firefox'ie mam ten problem i nie wiem co jest jego przyczyna bo kiedy tak zaczęło się dziać niczego w kompie nie zmieniałam

Tak to wygląda po włączeniu głównej: http://img225.imageshack.us/img225/9861 ... opialr.jpg

(40rozbojnik) #2

O ile używasz Adblocka, to sprawdź na wyłączonym. Jeśli strona wczyta się poprawnie to albo dodaj ją do wyjątków albo znajdź odpowiedni element w liście blokowanych i zezwól na działanie.

(scripter1) #3

-> nie-laduje-demotywatory-t466125.html

(Patikujek) #4

Wielkie dzięki naprawiłam to sposobem z podanego wątku :smiley: