Denerwujące foldery w Moich dokumentach

Denerwują mnie foldery, które tworzą się automatycznie w Moich dokumentach po otwarciu jakiejś aplikacji.

Power DVD -> tworzy folder CyberLink

NeroVision Express 3 -> tworzy folder NeroVision

Tworzy się też folder Moje obrazy

Jeśli ma ktoś pomysł jak zablokować tworzenie tych folderów, albo chociaż któregoś z nich prosze o poradę. Może da się zmienić jakoś scieżke, by foldery tworzyły się gdzie indziej ??

to są foldery zakładane (automatycznie) przez programy - jak się pewnie domyślasz - i mają na celu ułatwienie pracy z tymi programami. Patrz uważnie na info przy instalacji programów. Możesz je przenieś gdzie chcesz i przekierować w programie ścieżki do nowej lokalizacji (jeśli sie da oczywiście :slight_smile: )

Ale własnie nie ma takiej opcji :?

w takim razie pokochaj :slight_smile: jak je usuniesz to i tak się pojawią znowu :slight_smile:

A chociaż Moje obrazy nie da się jakoś usunąć ??

Zaznacz w właściwościach folderu jako ukryty i już nie bedzie denerwował ,folder bedzie ale niewidoczny dopuki nie dasz pokaż ukryte.

to akurat możesz usunąć - to jest folder windowsa - chyba :slight_smile: tak ci one przeszkadzają ??

sugeruję zresztą trzymać dane na innej partycji niż systemowa - będą bezpieczniejsze :slight_smile:

To jest myśl :smiley:

Dzięki :smiley:

Te ważniejsze dane trzymam na drugiej partycji, ale takie drobne pliki to w moich dokumentach :slight_smile: