Denerwujące FOLDERY

Witam!

Mam takiego problema : nie wiedzieć czemu dyski twarde ustawiły mi sie na : C(systemowy) jako folder obrazów więc mam w rogu obrazek i co jakiś czas widok zmienia mi sie na przezrocznie chociaż mam tam tylko foldery oraz automatycznie ustawił obrazy w miniatórach. E zmienił mi sie na folder muzyki (co raczej mi nie przeszkadza;) i D na dysk takrze z obrazami. Nie wiem co z tym fantem zrobić.

A teraz główne danie: Czemu co jakiś czas zmienia mi sie widok w folderach (w Narzędzia/opcje folderów mam zaznaczoną opcje “zapamiętaj ustawienia wyświetlania karzdego folderu”) A oto przykład: Mam folder “Tapety” (folder obrazów) ustawiam widok na “przezrocznie” i po jakimś czasie czyli ok. kilku dniach ustawia mi sie widok na kafelki,pokarz w grupach,typ. I CO MAM ROBIĆ??

A tak na marginesie to jest chyba mój najdłuższy post :smiley: (mam indowsa XP Prof)

Niestety długość postu nie idzie w parze z jego czytelnością i zrozumiałoscią :frowning: :frowning: :frowning: . Może by tak bardziej po “polskiemu” ;);):wink: