Denerwujące słówko: "lol"

Chcialbym sie dowiedziec czy lubicie owo slowo uzywac i w jakich okolicznosciach je stosujecie…

Mnie ono osobicie sie nie podoba, szczegolnie jak czytam wypowiedzi innych userow, ktorzy na kazda prawie wypowiedz pisza: “ale lol”.

Osobiście nie mam nic do tego.

Sam ich używam (lol, rotfl) i to nie tylko w gadu, lecz coraz częściej w wersji LIVE. Znajomi również nie mają nic do tego. Nawet im się to podoba. Zresztą i tak każdy wie o co chodzi 8)

ale lol

rotfl :lol:

LOL :lol:

A dlaczego miałbym go nie lubieć ? Jak ktoś wie o co chodzi i mówi w odpowiedniej sytuacji to nikomu to nieprzeszkadza.

w różnych,jak ktoś walnie jakąś gafe :lol!: :rotfl: :ups:

p.s. LOL = Laughing out loud = Bardzo glosny smiech :lol:

Też nie mam nic do tego, ale nie cierpie jak takie noobki mówią ciągle “lol” i nawet nie wiedzą co to jest. A kto mi powie co to znaczy? :lol:

Złączono Posta : 16.04.2006 (Nie) 15:45

A wcale, że nie bo => lord of lamers :D/

czyli ogólnie uśmiechać się, śmiać z czegoś, nawet nabijać :wink:

chyba ja mam tylko uprzedzenia do tego slowa…

moze dlatego ze czesto spotykam sie z ludzmi ze ciagle uzywaja tego slowa, nawet jesli uzycie nie jest potrzebne,

:lol:

ten skrócik można różnie tłumaczyć np. Lords of Lamers :wink:

ale często go urzywam i nie mam ku niemu aluzji bo sam jestem lolem :D/ :D/

:lol: lol jest fajny :smiley:

zbycho87pl , masz nieregulaminowy podpis

teo napisał:

Oczywiście

teo napisał:

Jak mnie ktoś rozśmieszy , albo ja/ktoś puści jakąś gafe… :stuck_out_tongue:

Tego akurat nie wiedziałem…LOL :wink:

Tak propo…W każdym z nas siedzi LOL… :slight_smile:

u mnie nikt tego słowa nie używa, bo każdy sie wstydzi

jakby ktos nie wiedział, chodzi o album Blog 27 :smiley:

ale spoko topik normalnie ale LOL :LOL:

Tutaj najbardziej dotyczy mnie pierwsza wypowiedź aju. Często używam loli i rotfli w necie a ostatnio także w realu ( w tesco rzadziej).

A mnie osobiście to denerwuje jak słyszę w klasie lol, rotfl :x

Czasem to mnie krew zalewa, bo dla mnie to jest nie odrużnianie świata komputerowego od rzeczywistego. Co naprawdę nie jest przyjemne, ciągle słyszysz jak rozmawiają o komputerach itp :roll: Dobra sam się interesuje ale bez przesady…

Dobrze ze mam normalnych kolegów 8)

osobiscie lubie i non stop jest stosuje… poprostu weszlo mi w krew i nawet sam nie wiem ze je stosuje :expressionless:

Zenek Rolnik więc dlatego że czasem puszczę na wiatr lola to jestem nienormalny ? :?

Mnie to wkurza tylko jak ktoś do mnie pisze :x

Czasem powtarzanie jednego słowa w różnym kontekscie wiąże się najczęściej z nędznym zasobem słownictwa… niestety :frowning:

widze ze na szczescie sa ludzie oprocz mnie ktorzy nie lubia tego slowa,