Denerwujące słówko: "lol"

Mi to słowo nie przeszkadza :slight_smile:

Lepiej, by Ci lubiący nie przekonali się, gdy zastosowane

LOL potraktuję jako - Lord of Lamers - Władca debili.

Ja zwrotu lol używam zarówno w wirtualnym świecie jak i w tym realnym :slight_smile: Nikomu jeszcze to nie przeszkodziło :slight_smile: Wręcz wszystkim sie to podoba :>

Nie, ale wyobraz sobie jak słyszysz to słowo co jakieś 5 minut to samemu wyciągasz wnioski :stuck_out_tongue:

najfajnieszy to wogole lest LOLek :wink: ja i moj LOLo poza kontrola :stuck_out_tongue:

lolujcie się lol lol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

racja :slight_smile:

zgadzam sie :wink:

mnie wkurza jak gram w ET i co 2 słowo na chacie gry widnieje LOL, OMG itp. :wink:

Tylko iż z takich skrótów można przeprowadzić normalną rozmowę.

Warunek: obie strony muszą znać slang.

Zresztą… sam zobacz ile tego jest:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lol

oczywiscie, przeciwko akronimom nic nie mam ale “LOL” / “OMG” itp. nic nie wnosi do sprawy

lol4ab.gif

hmm, a moim zdaniem można stosować to w każdej sytuacji (lol :twisted: ) ale trzeba mieć też umiar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

np pytam sie: jak bedzie jutro pogoda??

to co odpowiesz??? lol?? lolowata??

umiar to masz juz opanowany

Mi osobiscie to slowo nie przeszkadza, ale uzywam go sporadycznie, bo uważam, ze jest przeznaczone dla swiata wirtualnego. Wkurzają mnie ludzie którzy non-stop go uzywają, mam paru znajomych którzy to robią, po dłuższym przebywaniu z nimi to slowo zaczyna strasznie wkurzac, bo ciagle slyszysz lolololololo, albo lllllllooooollll! !!

Dlamnie nie przeszkadza sporadyczne używanie takich “słów” w rozmowie, zarówno realnej, jak i za pośrednictwem internetu.

Ale jeśli “sporadzyczne” przekształci się bez sessu, nagminne, no to zaczyna to denerwować :? Np. płytka Blog 27… brak słów na określenie tego :x Ale trzeba być tolerancyjnym :slight_smile:

ekhem…

bez przesady może? _._

a, to “LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL” to są obrazki, jakbys chciał wiedzieć (takie graficzne główki pewnych stforków które się uśmiechają…). użyłem ich aby pokazać iż jestem uśmiechnięty, albowiem mam uśmiech na twarzy :slight_smile:

. jaka pogoda?hmm, jutro ma byc pochmurnie a do godz ~10 rano ma lać :slight_smile: -litości…nie przesadzajmy z tym słowem… _._