Denerwujacy bład rundll

WITAM WSZYSTKICH :slight_smile: OTÓZ MAM POBLEM CO JAKIES 5 MIN WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT:WYSTAPIŁ BŁAD PODCZAS ŁADOWANIA WINUPD.DLL NIE MOZNA OKRESLIC OKRESLONEGO MODUŁU. PROSZE WAS O RADE JAK TO G…O USUNAC.

Poczytaj

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=8326

najpierw ten plik zresetuj przez start=> uruchom i wpisz “regsvr32 /u” gdzie następnie wyszukaj ten plik i go usń, zależnie jaki masz system jak start=> uruchom i wpisz (“sfc” 98 ) (“msconfig” Me/XP) wyodrebnij te pliki z płyty systemowej lub z c:\windows\ptions\install a w OS XP możesz użyć konsoli odzyskiwania.

witam kolegow.zadna z waszych porad nie pomogła dale wyskakuje nie wiem ale wydaje mi sie ze teraz troche zadziej ale i tak nie wiem co dalej :frowning: moze jeszcze jest jakas metoda??

Skoro nie pomogło ani pobranie tego ze strony, o której pisała Waterproof w topicu podanym przez lazikara , ani naprawa przez scandisk ani też wyodrębnienie pliku z płyty systemowej, to chyba nie zostało ci nic innego niż zrobić format:c i zainstalować system na nowo :? :frowning:

Faktycznie jak się w polskie Google włoży Winupd.dll - to wyskakuje tylko jeden wynik: topic z Dobrych Programów - podany wyżej przez Lazikara! :smiley: :smiley: :smiley:

Ruszyłam jednak w wielki, obcojęzyczny rewir :twisted:

Jest tego w diabły - wynika z tego, że jest jakiś jakiś syf, który skutecznie włazi między innymi i na tę bibliotekę, co powoduje komunikat:

"Error loading winupd.dll

The specified module could not be found"

Wszędzie radzą - oprócz oczywiście użycia programów: Spybot, Ad-aware, CW Shredder - wklejanie loga z Hijack’a!

Ludzie więc wklejają, aż miło - a potem następuje rozwiązanie! :lol:

Jaki syf, to nie każcie mi mówić (nie ma to jak “po naszemu”)! :twisted:

Zwłaszcza, że w każdym przypadku - inne wpisy idą do kasacji. I jak to zawsze bywa, log - logowi nierówny! :stuck_out_tongue:

Dlatego też propozycja: wklej tu loga z Hijack This, nic sam nie kasuj - a potem się będziemy martwić dalej! 8)

Hijack This, instrukcja zapisywania i wklejania loga - pod poniższym linkiem:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989