Denerwujący komunikat bWin update

updateproblem.jpg

Wyskakuje mi to, przy starcie bWin Poker. Trochę to denerwujące zwłaszcza, że nawet nie wiem o co chodzi. Jak się tego pozbyć??

Spróbuj przeinstalować ten program.

Milion razy już próbowałem. Muszę przy tym zaznaczyć, że program działa, ale sam komunikat mnie denerwuje.

Spróbuj nadać mu ustawienia aby uruchamiał w trybie zgodności z którymkolwiek z wcześniejszych Windowsów.

Np. XP SP3 i uruchom jako administrator.

Możesz także wykonać test pamięci Memtestem86.

Eee… Dla mnie XP SP3 jest jak najbardziej obecnym Windowsem, a we wcześniejszych mam 95, 98/ME, 2000 i NT.

W czym może mi pomóc test pamięci Memtestem86??

Gdyby była to wina pamięci jako kości zainstalowanych na płycie głównej, to błędy występowały by w wielu aplikacjach, a szczególnie w tych obciążających pamięć RAM (benchmarki).

Ten konkretny błąd jest ewidentnie winą programu. Autorzy może go zauważą i wydadzą poprawioną wersję. :?

Spróbuj go jeszcze odpalić w trybie starszego systemu Windows. :roll:

pedrossi ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

nie kojarzę tego programu/gry ale czy nie ma w ustawieniach, by podczas uruchomienia program sprawdzał aktualizację do nowszej wersji??? #-o

Panowie, to chyba właśnie moduł update’u powoduje te błędy… :slight_smile: