Depozyt w bet-at-home.com pytanie

witam

chcialbym sprobowac tam zagrac i pytanie moje brzmi , w momencie skladania depozytu wyskakuje mi okienko ze mam do nich przeslac zdjecie karty kredytowej z przodu i z tylu notabene gdzie sa wszystkie dane i zdjecie ostatniej strony paszportu , bo inaczej nie zaakceptuja mojej wplaty czyli nie bede mogl grac , czy ktos z tego korzystal i czy jest to bezpieczne ?

pozdrawiam

pete1

pete1 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

wiem ze trza uzywac polskich znakow znam regulamin ale nie mam polskiej klawiatury , ani polskiego systemu , wiem to wtedy moglbys powiedziec zebym uzywal zagranicznych forow ale na zachodzie ludzie mniej wiedza w duzym skrocie dlatego pisze tu :stuck_out_tongue: , trudno jak ma byc kosz to niech bedzie kosz

Witam nie wiem jak jest w bet-at-home, bo mam konto na bwin ale tam nie musisz okazywać żadnych zdjęć kart kredytowych podczas wpłaty, natomiast jeżeli wypłacasz pierwszy raz kase to musisz wysłać im skan dowodu lub paszportu w celu potwierdzenia twoich danych.

ps. ale myślę, że jest to na tyle profesjonalna firma, że nie powinno być problemu z wyciekiem danych karty kredytowej czy coś w tym stylu.

Felippe82 , dzieki za info tez tak mysle sa to w miare pewne strony ale zawsze jest jakies “ale” , no wlasnie ale w http://www.bet-at-home.com/start.aspx jest chyba inaczej i chca dane z gory co jest troche glupie , poczekam moze ktos jeszcze dziala na bet a home