Dezinstalacja ArcaVira i Comodo

Chciałbym prosić o info i rady jak odinstalować Pakiet ArcaVir oraz zaporę Comodo z laptopa z systemem Vista Home Basic, gdyż obecnie tekowe mam zainstalowane, ale kupiłem Nortona i będę chciał go zainstalować. Czy wystarczy zwykła dezinstalacja obu programów czy trzeba jeszcze w rejestrze coś pousuwać. Jeśli tak to co i jak w rejestrze usunąć.

Mogę oczywiście przywrócić syustem z partycji RECOVERY i wtedy nawet jest od razu z systemem Norton, ale nie chcę tego robić, gdyż mam już kilka programów poinstalowanych i przede wszystkim Viste zaktualizowaną tak że w miarę dobrze chodzi, a teraz zablokowane pobieranie uaktualnień bo słyszę że są problemy z nowymi poprawkami.

I jeszcze jedno, czy jak w tym systemie na początku był Norton a ja go odinstalowałem czyszcząc po nim rejestr CCleanerem, to teraz zainstaluje się prawidłowo? (nie uzywałem Norton Rem. T. gdyz on rozwala mi system i trzeba na nowo instalować z Recovery).

Wyłącz obie aplikacje zanim zaczniesz je odinstalowywać i użyj tego programu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … aller+1.50