Dezinstalacja programów producenta netbooka

mam netbooka packard bell i mam kilka programów od producenta:

  • packard bell game console

  • more games from packard bell games

  • packard bell recovery management

  • packard bell updater

  • packard xsync launcher

  • podręcznik użytkownika packard bell

I teraz, zastanawiam się nad odinstalowaniem dwóch pierwszych pozycji od góry, tylko - czy nic się nie stanie?

PS co do reszty to nie wiem wole nie ruszać, a komponenty games to wiadomo… tylko czy nic sie nie stanie ha!

Dodane 27.06.2013 (Cz) 13:24

PS zauważyłem po wpisaniu nazwy producenta w ccleanerze, że jednak jest troche więcej syfu

  • identity card

  • launch manager

  • power managament (to wiem ze od zarządzania baterią więc bym nie usuwał)

  • registration

  • screensaver

  • social networks

  • welcome center

  • infocentre

Możesz odinstalować

packard bell game console

more games from packard bell games

packard xsync launcher

podręcznik użytkownika packard bell

identity card

registration

screensaver

social networks

welcome center

infocentre

packard bell updater aktualizuje sterowniki i bios laptopa

packard bell recovery management służy do przywracania i tworzenia kopii systemu

Ten dodatek tylko dubluj systemowe narzędzie (które w zupełności sobie poradzi) do zażądania energią.

Dodane 27.06.2013 (Cz) 13:40

Jakbyś usunął coś potrzebnego to możesz pobrać ze strony producenta.

Dzięki, :slight_smile: zatem zabieram się do dzieła, bo na prawdę netbook jest tak obciążony tym chłamem że szok ;’(

Dodane 27.06.2013 (Cz) 13:55

PS zauważyłem dopiero teraz że packard bell social networks jest ma wydawce cyberlink corp a packard bell games wildtangent. Czy mimo to mogę je usunąć?

Usuwaj bez obaw.

Ja w sumie usunął bym wszystko poza updaterem.

Czy korzystasz z tych programów.

games niee a social networks to nawet nie wiem co to

najlepiej jak byś zainstalował sobie czysty system czyli nie ten z obrazu który pewnie dostałeś z laptopem ale kopię czystego systemu a stery ze strony producenta. Tylko pamiętaj żeby to była ta sama wersja jaką masz pod spodem na certyfikacie autentyczności bo rozumiem ze sprzęt zakupiony z preinstalowanym systemem był. Jeśli później klucz nie będzie chciał się aktywować online zadzwoń do MS i wyjaśnij konsultantowi. Powinien pomóc aktywować. Różnica będzie duża, wiem to z doświadczenia. Pozdrawiam i powodzenia życzę

Witajcie panowie a przede wszystkim ty falcon. Sprawa ma się następująco; wszystkie wskazane przez cb komponenty zostały odinstalowane. Problem jest natomiast z social networks i xsync launcher - niby wszystko idzie ładnie, uruchamia się dezinstslator, instalacja kończy się powodzeniem ale te programy dalej są :? Widać je na liście programów w panelu sterowania i w ccleanerze (dodam że te komponenty spośród wszystkich mają w ccleanerze widoczny rozmiar) - To raz. Kolejna sprawa, niechcący w pospiechu kliknąłem na dezinstalację uptader’a, dezinstalator zaczął sie uruchamiać, kliknałem anuluj, spytał czy odinstalować updatera i jego składniki, kliknąłem nie - Czy mogłem go zatem uszkodzić tą nieuwagą? Kolejna - teraz tak na marginesie sprawa, to że podczas dezinstalacji jakiegoś z komponentów packarda avg zgłosił detekcję :stuck_out_tongue: ale dałem wątek do wyjatków, przeczyściłem pc regcleanerem, wypuściłem “wirusa” z wyjątków i pełen skan pc nic nie wykazał, czyli chyba nm powodów do obaw ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Spróbuj odinstalować za pomocą GeekUninstaller lub Revo Uninstaller

Sprawdź czy działa packard bell updater (po prostu go uruchom).

Dla pewności możesz przeskanować dysk za pomocą Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji odznacz Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware PRO.

http://wstaw.org/m/2012/12/29/2012-12-29_005346.png