Dezinstalacja Visty?

Możecie mi podać jakieś sposoby żeby całkiem odinstalować Viste tzn. podzielić na nowo partycje i rzecz jasna zainstalować od nowa viste???

[podobny wątek]

W czasie uruchamiania kompa zobacz który klawisz odpowiada za przeniesienie do BIOS-u (F11 lub F12). Przy ponownym uruchamianiu wciśnij ten klawisz wybierz uruchom z dycku CD włóż płytę i musi wystartować.

Wystartowało pisało ładowanie plików i kiedy doszło do końca to był czarny ekran cały czas, że musiałem zrestartować. NIE DA RADY :frowning:

poczekaj trochę dluzej bo ja mialem podobnie tylko mi się troche pużniej zatrzymywało a mianowicie na tym kolorowym tle co ja poczekałem coś ok 10 min. i okno do wyboru jezyka wreszcie się ukazalo i nie wiem czemu to się tak dzieje ale to jest coś z ustawieniami w biosie

czekałem 30minut i nic

aha…no to może coś z płytką od visty porysowana albo hmm… nieorginalna??

płyta ma 0 ryski i jest w 100% orginalna dostałem ją w zestawie z kompem

może spróbuj sformatować dysk ,

albo zrób reset cmos może cos pomoże chociaż watpie

sformatować nie idzie dysk C i nie wiem jak mam zrobić tego formata??? #-o

to może sformatuj plytką instalacyjną od xp, (jak masz oczywiscie)bo jest jeszcze coś takiego jak “low level formating” czyli formatowanie spod biosa ale to o ie pamietam działa tylko z dyskami SATA

P.S. zresetowałeś bios ??

kratos91 , widze, że nie chciało ci się przeczytać tego wątku, który zapodałem ?? Tam wszystko jest, jeżeli jest tak jak mówisz i naprawde masz problem z instalacją to dodatkowo ściągnij sobie Active killdisk free nagraj na CD i dokonaj operacji wyzerowania dysku (łącznie z mbr !!

Za kogo mnie uważasz, że nie zobaczyłem tego wątku :smiley: Tam też jest mój post, bo miałem problem z tym, co tam koleś napisał

Mam xp oryginalny i pirat oryginalnego raczej nie da rady a pirat nie chce mi zadziałać. Jak włożę do kompa tam gdzie Vista to płytki nawet nie czyta spod biosa a tak normalnie tez nie idzie :frowning: i jeszcze przez to grzebanie w viscie skasowałem sobie 1 partycje (D) nie wiem, jakie cudem???

OD WCZORAJ NIE NAWIDZE VISTY! !!

Czyli sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, masz źle nagraną płytkę z Xp-kiem.

Już mam dosyć chce tylko nagrać viste od nowa z nowymi partycjami. Ktoś zna odpowiedź na to pytanie „JAK NAGRAC VISTE OD NOWA I PODZIELIC NA NOWO PARTYCJE” #-o

Coś czuje, że będę musiał iść do serwisu może oni to zrobią :frowning: