DFI 975x g problem z uruchomieniem


(Eidems) #1

Już był post na ten temat ale jeszcze raz go pisze do póki nikt pożądny mi nie pomoże. Więc mam kompa płyta dfi 975x g procek e2180 ram 1gb i grafa gf7300gt 256mb ddr2 POINT OF VIEW i niestety zasilacz tracer 400wat.

Złożyłem kompa ze starannoscią wszystko ok aż do pierwszego uruchomienia, ponieważ wyświetlają się info. o grafie i reset i ta czynność się powtarza a czasami po paru razach tylko nie ma sygnału i reset. Dwa razy komp doszedł do biosu ale nie miałem klawiatury podłączonej do kompa więc nic nie mogłem zrobić. Moja sugestia to pewnie chłodzenie od intela ponieważ jest bardzo malutkie i wentylatorek bardzo słabo się kreci dlatego kupiłem na allegro chłodzenie z sredniej półki które powinno wystarczyć niestety jescze go nie dostałem ale jeżeli te chłodzenie nie jest przyczyną to co to może być, myślałem o zasilaczu ale patrzałem na innym i to samo. Grafika chyba odpada bo jeżeli byłaby zjebana to komp by nie chodził chyba dobrze np. jakieś paski albo wogóle nic się nie wyśietla. Proszę pomocy bo się załamię.

Chłodzenie jakie mam http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/2674.jpg

A takie kupiłem na allegro http://img.ktr.pl/w/wenttrmst9775le/db.jpg


(Mrylec) #2

Chłodzenie standardowe, powinno wystarczyć... Jeżeli ci się uda to spróbuj zrobić aktualizacje BIOS'u. Ale to w ostateczności. Zresetuj BIOS zworką, nałożyłeś pastę termoprzewodzącą? I jaką? Przetestuj grafikę u kumpla, sprawdź czy kondensatory nie są wybrzuszone, i na grafice i na płycie głównej.


(Eidems) #3

nie wszystko jest ok na chłodzeniu była pasta wszystko nowe nic nie powinno być uszkodzone

-- Dodane 15.07.2009 (Śr) 20:04 --

Grafa zjebana,wymieniłem grafe i komp śmiga