Diablo 2 - Poradnik

Szukam poradnika jak ( najszybciej, najskuteczniej, najlepiej ) przechodzić Diablo 2.

Poradnik najlepiej w formacie pdf. Tzn. ze screenami i dokładnym opisem, taki jaki jest do niekórych gier.

Wiem, że jest to dość długa i opszerna gra, a ja nie chcę sie kręcić w kółko aby nie grac w nią wiecznie.

I przedewszystkim zależy mi na jak najlepszych końcowych statystykach postaci. Pozdro. :slight_smile:

zacznijmy od podstawowego aspektu :stuck_out_tongue:

ciezko by bylo napisac solucje do diablo 2 poniewaz mapa za kazdym razem jest inna ( chodzi co kazde zaczecie gry od nowa ) a opisy questow jak je wykonac jest w zakladce questy w grze

wszelkie info http://www.diablo.phx.pl

PS. w gre mozna grac tak dluga az osiognie sie 99 poziom i dluzej :stuck_out_tongue:

i nie ma uniwerslaniej postaci kazdy gra tak jak mu pasuje xD

@boczi

z pewnych powodow nie mam zielonego pojecia dlaczego klawiatura odmawia pisania polskich liter :?

za wszelkie problemy przepraszam

hasuke proszę używać polskich znaków w pisowni na Forum

hasuke grałeś w grę Lion Heart ? ( coś w stylu diablo 2 tyle, że gra się jedną postacią, bez możliwośi wyboru innej) do niej także jest poradnik i właśnie w tym temacie chodzi mi o podobny. Istnieje coś takiego, bo szukałem i odziwo nie znalazłem.

Jak mniej więcej długo czeba grać by osiągnąc 99 poziom ? :roll: Jaki jest max. poziom postaci ? Bo przecież mapy, zadania i sama gra się w końcu kończy :roll: I co później ? Multiplayer ?