Dialer mi siedzi w komp POMOCY


(Maja30 44) #1

Mam problem przy uruchamianiu neo pojawia się dialer kt rozłącza neo. (pojawił się u mnie z emule:) wiem że sam nie) walcze z nim od 17.06.04 bez skutków nic go nie wykrywa a o niszczeniu nie mam co myśleć.

Jeśli ktoś zna sposób szybki i prosty na usunięcie tego ...... prosze pomuszcie. Z góry dziękuje. pa


(fiesta) #2

Majko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Wybrałaś zły dział. Tutaj jak sugeruje sama nazwa umieszczamy gotowe do zastosowania i jeszcze na dodatek sprawdzone porady. Twój topic powinien się znaleźć w dzaiale Problemy. W związku z tym tam go przenoszę.

Odnośnie pytania:

Jeżeli to faktycznie jest dialer spróbuj przeskanować komputer scanerem online firmy MKS.

http://skaner.mks.com.pl/


(system) #3

Witam.

Majko, możesz spróbować tych programów:

1)

2)

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=529


(Trebron) #4

Najpierw zidentyfikuj, który proces jest dialerem. Przywołaj menagera urządzeń. (ctrl+alt+delete). Następnie zidentyfikuj tam dialera. (Pozapisuj wszystkie dokumenty, nie otwieraj rzadnych alikacji). Gdy zidentyfikujesz proces (testowo załóżmy, że to dialer o procesie "dialer.exe"). Teraz zamknij proces dialera. Zaznacz proces i prawym "Zakończ proces"

Teraz zamknij menagera zadań. Nastepnie idź START => Wyszukaj

Wpisz nazwę dialera. (bez rozszerzenia, w naszym przypadku - "dialer"

Poczekaj, aż znajdzie plik wykonywalny dialera. Teraz usuń wszystkie pliki, które zostały wyszukane. Teraz Idź START => Uruchom

Wpisz regedit. Nastpnie kliknij Ctrl+F i wpisz nazwę dialera. Pousuwaj wszystkie wpisy. W razie problemów wykonj przedstawione operacje w trybie awaryjnym. :smiley:


(pysiu) #5

http://www.networkpl.com/subdomains/moj ... int&sid=67http://www.netmedia.lublin.pl/~antydial ... wanie.html opis usuwania


(Riven) #6

Ja natomiast zalecam zainstalowanie i przeskanowanie komputera programami: Ad-Aware 6, Spybot Search & Destroy, CWShredder. Wszystkie programy dostępne są w Vortalu.

Jednocześnie, chciałbym Cię pocieszyć Majko, iż dialery nie "przegryzają" Neo i na pewno nie przyjdzie Ci wysoki rachunek. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam serdecznie!


(Maja30 44) #7

Sebastian Szaniawski Dziękuje za rade skorzystam, napewno pozdrawiam Pa Majka :wink: