Dialnet + Bramka Grandstream (Voip)

Witam!

Piszę tutaj, ponieważ nie mam już pomysłu :wink: Znajomi chcą korzystać z easycall’a (operator Voip). Oczywiście rejestracja jest, wszystkie waże informacje spisane itd :wink: Internet z Dialnetu, gdy jest podłączony prosto do komputera nie ma żadnych problemów. Dodatkowo, aby nie można było korzystać z Voip przy wyłączonym komputerze zakupili bramkę Grandstream’a HandyTone-486. Zrobiłem konfiugurację (bramka już była dostosowana do easycalla), tylko trzeba było wpisać nazwy użytkowników itd. Reszta była już wypełniona pod easycall’a. Problem zaczyna się gdy chce podłączyć komputer do internetu przez bramkę. Dialnet nie chce się połączyć, jak i również telefon podłączony do bramki nie działa.

Więc, moje pytanie brzmi: “Co zrobić czy Jak dostosować bramkę do jej właściwej funkcji, którą powinna spełniać ;)”

Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi.

Jeżeli coś nie jasno wytłumaczyłem, przepraszam :wink: Pytać a odpowiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Takie rzeczy to sam zrobiłem :wink: A co do Dialnetu, to co chcesz abym przybliżył ? :slight_smile: