Dialnet - przerywanie połaczenia po dłuższym okresie czasu

Witam, mam taki problem. Mam internet z Dialogu 6 mb, włączam go poprzez aplikację Dialnet i jest wszystko gicior. Tylko mam 3 problemy :

  1. Jak ustawię sobie pliki do ściągnięcia np. na noc to nie wszystkie się sciągna, ponieważ Dialog po jakimś okresie czasu przerywa połączenie ( jak nic nie robisz na PC ) ktoś wie jak to naprawić ? To znaczy, żeby internet się nie rozłączał po dłuższym okresie nieużytkowania

  2. Jak robię aktualizacje baz w KIS 2012 zatrzymuje się na 2 % i nie chce iśc dalej, bo jest jakis błąd [podejrzewam, że z Dialogiem, bo wszystko inne działa] jednak jak się ustawi kaspra na automatyczne aktualizacje to jakoś pobierze 100% danych

  3. w mojej ulubinej grze MMO podczas włączania mam 2 launcher’y. Na pierwszym nic nie robię, na drugim mam “Game Start” Gra zatrzymuje sie na pierwszym launcherze i wyskakuje błąd, który równiez jest spowodowany tym, iż ta aplikacja nie widzi połączenia z internetem (jestem przekonany, ze to przez Dialog, poniewaz wszystko sprawdzałem

Ktoś wie jak pokombinować z portami lub czymś tam, tak, żeby rozwiązać chociaz jeden z tych problemów?

jak laczysz sie dial up-em opcjach w windowsowskim wybieraniu numeru dostepowego w zakladce opcje ustawiasz "czas bezczynnosci przed rozłaczeniem Wybierasz Nigdy

Dodane 17.01.2012 (Wt) 4:44

jak laczysz sie dial up-em opcjach w windowsowskim wybieraniu numeru dostepowego w zakladce opcje ustawiasz "czas bezczynnosci przed rozłaczeniem Wybierasz Nigdy