Dialog lepsze od Neo

Witam dziś czytałem newsa na voratalu o Dialogu.

Co wy myslicie o nim, mi sie za miesiąć kączy umowa z neo i bym był zainteresowany nawet

1024kb/s i do tego kamerka gratis a czy na moim routerze bedzie dziłać.

Piszą tam że pierwszy miesiąć 1.20zł a następne 11 miesięcy po

po 90,89 zł z VAT jesli chopdzi o 1024 ale czy to już z odliczenime tego 50% czy jaki.

Masz newsa, tam jest wszystko opisane, jak to jest; http://www.dialog.pl

Proszę po raz ostatni, pisz po polsku

Od dwóch lat mam adsl 1 mb Dialogu i w tym czasie zdarzyły się 2 awarie serwera, każda trwająca po ok. 3 godzin. Mam zahaczone dialog.proxy, transfer ok. 980 kilo i trzyma. W drugim miejscu mam służbowe neo i baaardzo czekam, aż w rejonie zakabluje się Dialog.

Proszę nie traktować tego jak reklamę, ale przyznam, że Dialog - w moim przypadku - nie jest zły :smiley:

Reklama reklamą a warunki techniczne (dostęp do sieci dialog) to już inna beczka , promocja dotyczy tylko abonentów sieci którzy już mają tel. w sieci dialog , takie bezsensowne reklamy to mnie poprostu słabią , bardziej nowoczesna i przyszłościowa technologia , działa praktycznie w całej Polsce , nie trzeba być nawet abonentem sieci plus (posiadać tel.), wystarczy podpisać umowe tylko na I-Plus, zresztą informacje bardzo szczegółowe można uzyskać w każdym punkcie Plusa lub na stronie internetowej (obecnie nie działa , chyba połowa serwerów w polsce siadła)

Jeśli to w twoim wypadku możliwe to porzuć neostradę i nigdy do niej nie wracaj ^^

Myśle ze to swietne rozwiązanie, o ile szybko rozwiną sieci…

a nie tak jak Chello, które do mojego miasta dociera od półtora roku i w dalszym ciągu ciężko im to idzie…