Dialog

Mam net z dialogu wersje 256 i mam taki problem ze działa bardzo powoli po prostu tak jakby na mo ji m laczu bylo jeszcze kilku u rz ytkownikow a lacze bylo zapchane. Odpada wirus i inne dziadostwo bo kompa formatowalem ( kasowałem partycje ) 4 godziny temu.

Czy zmiana DSNów pomoze ?? jesli tak to jakie dac jesli nie to jak przyspieszyc wysylanie i odbieranie “zapytan” z opery i IE ??

a przed podpołączeniem kompa do neta zainstalowałeś antywira ( i oczywiście firewalla bo juz jakiś haker może wynosić Ci pliczki z komputera)

jesli tego nie zrobiłeś to przeskanuj kompa na obecność szkodników (ad-aware, spybot, mks on-line, panda active-scan) i zainstaluj odpowiednie oprogramowanie.

Ewentualnie może to być wina dostawcy ponieważ tutaj uzytkownik też ma problem z dialogiem. Może coś remontuja , itp.

no dziek wir haker odpada no to sobie przedzwonie do dialogu bo to jest pora sz ka a nie net mialem neo 128 i nie mialem problemow a co moze pom u c zeby szybciej sie laczyc ze strona www ?? ( nie chodzi o transfer ale wysylanie i odbieranie zapytan przez przegladarke ?? )

a jaka masz przegladarke?

sidney Następne posty napisane takim językiem (bez znaków przystankowych, wielkich liter na początku zdania) polecą natychmiast do kosza :!: :!: :!:

Tego się nie da normalnie przeczytać ze zrozumieniem :twisted: :twisted: :twisted: .