Digimax A7

Poszukuję polskiej instrukcji do tego aparatu. :slight_smile:

A w sieci plącze się niestety tylko wersja angielska… :slight_smile:

No własnie . Mam jeszcze flamancką i francuską bo aparacik kupiony w Belgi. Byłem w polskich sklepach i pytałem . Instrukcja po polsku jest ale tylko na CD . Niestety dostanę ją jak u nich kupię cały aparat . Zresztą drożej wychodzi niż w Belgi.

Napiszę do serwisu . Może mi wyślą :slight_smile:

Ps . Menu też nie jest po polsku .Te w polskich sklepach też .

Ciekawe czy można wgrać do niego polski plik ??? Tak jak w telefonach zmienia sie oprogramowanie . :slight_smile:

ha ha - czemu mnie to nie dziwi :slight_smile:

poszukaj w sieciach p2p

tak - jest taka możliwość - niestety wiąże się to z utratą gwarancji

najszybciej rozwiązanie problemu znajdziesz tutaj

Witam. Z tego, co wiem, to do A7 nie ma polskiego menu… Tylko nowowchodzące modele mają polskie menu.

A ile jesteś skłonny wydać na instrukcję?

Monczkin wielkie dzieki . Dla mnie to menu nie stanowi problemu już ,prawie wszystko wyczaiłem . Ale gorzej z żonką :smiley:

Buddenbrook mogę wydać niewiela :smiley: No dobra , ile proponujesz

?? + oczywiście koszty wysyłki . Obgadamy sprawę na pw. :slight_smile: aby nie zmieniać tematu . :slight_smile:

Oj nieładnie Monczkin, tymbardziej, że

Tak więc illegal ;]

Buddenbrook Czekam na mumer telefonu do tej firmy co pisałeś mi na pw. Odpisałem Ci ale nie wiem czy doszło bo do tej pory wiadomość siedzi w " do wysłania" :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

a co z istrukcjami do sprzętu, które są rozpowszechniane na stronach www (zarówno firm, jak i pasjonatów, którzy robią tłumaczenia - bez obostrzeń na temat rozpowszechniania) w postaci np. *.pdf, czy *.doc ??

czy to też jest nielegalne ??

czasem warto przemyśleć…

A więc instrukcję do aparatów Samsunga można dostać w firmie K-Consult

pod numerem 0-58 668 31 80 za 15 pln. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: