Digsby IM - co o nim sądzicie?

Słyszałem, że to ponoć super IM, ma spro fajnych funkcji i obsługuje wiele protokołów. Ale nie wiem czy obsługuje GG bo znalazłem takie cos na ich forum:

http://digsbies.org/site/node/137

Tu głosują na protokoly chyba. Zagłosowałem na gg heh. Moze wygra.

Jesli ktos go juz używał prosze tu napisać co sadzi, bo nie wiem czy może sie na niego nie przerzucić :slight_smile:

Dzieki z góry za odpowiedzi.

Komunikator super, próbowałem ludzi nakłonić do zagłosowania na Gadu właśnie.

Mam nadzieję, że niedługo wprowadzą obsługę GG, wtedy już na dobre będę mógł się przerzucić, póki co jadę w tandemie Tlen + Digbsy.

Polecam, spróbuj, zwłaszcza jeśli korzystasz z Facebooka czy Twittera. I pocztę na Gmailu ci sprawdzi. :wink:

Po co mi jakiś zagraniczny Digsby, skoro mamy polski AQQ?

MI Aqq nie przypadl do gustu. Mysle ze tlen jest od niego lepszy, teraz pobrałem tego Digsby i jest fajny ale nie mam z kim wymienić zdania, no Claus napisał a tak nikt :wink: Fajnie wyglada usluga Twitter a Facebook juz nie tak dobrze, podoba mi sie ze ma MSN Yahoo i Icq, brakuje tylko GG i tlena do szczescia bo gmail i jabber tez są xD

AQQ to komercja - Wapster.

No i? Przecież nie musisz korzystać z usług Wapstera. Nikt raczej nie stworzy w Polsce dobrego komunikatora za darmo i bez reklam.

A ten Digsby pewnie nawet polskiej wersji językowej nie ma… A waptpię, czy wcisną do niego pełną obsługę tej marnej polskiej sieci GG.

A ja nie wątpię, że kiedyś wcisną. :wink:

Btw, spodobał mi się jeden z komentarzy na wykop.pl dot. Digsbiego:

znakomity komunikator, szkoda tylko, że ma problemy z transportami…