Dioda miga, monitor nie włącza się

Witam, wszystko zaczęło się od tego że przygotowywałem inny komputer do sprzedaży i miałem z nim problem, dlatego ze swojego przełożyłem kolejno : zasiacz, jedna ramówke(w obecnym mam dwie), siatki(gdyż obydwa dyski to jeszcze ATA). Poprzenosiłem, posprawdzałem, podczas tego całego procesu dziwnym trafem spaliła mi się elektronika na dysku, nagle zaczęła płonąć w jednym miejscu, wyłączyłem zasilanie(to na starym komputerze jeszcze). Dalej, poprzekładałem sobie wszystkie rzeczy do aktualnego komputera, gdyż mam dysk zastępczy(również ATA). Co dziwne, popodłączałem wszystko tak jak zawsze, pamięci sprawdzałem na każdym slocie, grafike wyjąłem i spróbowałem na zintegrowanej, sprawdzałem na innym zasilaczu(230W), sprawdziłem kondensatory na płycie głównej - wyglądają normalnie.

Posiadam zasiacz 300W - IMPET

Monitor Samsung Lcd

karte graf radeon 9550

Ten komputer jest jak voodoo, próbowałem chyba wszystkiego, czekam na pomoc z waszej strony.

Nie słychać żadnych komunikatów z głośników ani biosu. Słychać jedynie, że komputer pracuje, gdyż wiatraki się kręcą, ale nic poza tym.