Direct 9.0 z płtyki z sterami do płyty głównej

czy należy zainstalowaćdirect’a 9.0 którego mam dołączonego do sterowników płyty głównej ? tzn. nie instalowałem go, ale wydaje mi się że skoro tam jest to nie od parady i chyba trzeba go zainstalować ?

Pyra, a jak myślisz ??

http://pl.wikipedia.org/wiki/Directx

Direct jest potrzebny do prawidłowego działania niektórych gier czy multimediów, no chyba, że masz zainstalowane OpenGL

Instalujesz najnowszy,a nie jakieś starocie z płyty,a system operacyjny przy instalacji i tak instaluje daną wersję directaX,np XP z SP2 instaluje directaX 9.0c:

TU

mam WIN XP2 + SP2 - grafa gf 7600gs i stery z serii 84.xx - czyli mam zainstalowac tego direct’a co podał JNJN?

Tak

ok, jeszcze jedno pytanie żeby nie zakładać nowego tematu bo dziś już 6 założyłem ;p

jak zainstaluje stery od mojej płyty to instaluja mi się sterowniki od kontrolera IDE i jak włacząkompa to w pasku mam bezpieczne usówanie sprzetu gdzie pize zeby odinstalował dysk, a gdy tego nie zainstaluje to mi wyskakuja 4 okienka kreatora żebym zainstalował stery, co zrobić z tym fantem ?

I mają się instalować.

a co z tym bezpiecznym usówaniem sprzętu ?

A co Ci przeszkadza ikona w trayu,niech sobie będzie lub ją ukryj i po kłopocie.

Ikonka w trayu i komunikat o bezpiecznym usuwaniu sprzętu, dotyczy urządzeń podpiętych do złącz USB. Jest darmowy programik do usuwania tego natrętnego komunikatu i ikonki. “HideBUS.exe” - pogogluj.

Jeśli masz Win xp sp2 to masz już tego DX9c wiec nic nie musisz instalować.

Dziwne czemu pokazuje się również przy dyskach SATA lub kartach PCMCIA :?