Direct3D powazny problem

Mam problem od pewnego czasu niechodzą mi gry właczam gre jest czary Obraz i znika i wywala mnie do pulpitu :frowning: Sprawdzałem w Dxdiag i directDraw wszytko Ok ale w Direct3D juz są problemy mam takie komunikaty

Wyniki testów modułu Direct3D 7: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x887602eb (kod błędu)

Wyniki testów modułu Direct3D 8: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x8876086a (za mało pamięci)

Wyniki testów modułu Direct3D 9: Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x8876086a (za mało pamięci)

Próbowałem już wszytkiego przeinstalowałem sterowniki(posiadam karte GeForce 2 Mx 400 64 mb) Directx wgrałem najnowszego i nic nie pomogło :frowning:

Proszę o pomoc :frowning:

PS.da sie to jakoś bez formatu załatwic ?

Poszukaj na googlach programiku do deinstalacji directx… usuń go, a potem zainstaluj ponownie… jeżeli nic to nie da to problem może stać po stronie sprzetu…

Niestety ale już próbowałem usunołęm i wgrałem ponownie i nic z tego nadal to samo :frowning: Jest jakieś inne wyjscie?

Skoro usunąłeś directx i zainstalwoałeś na nowo to jest większy problem… sama powtórna instalacja, bez uprzedniego odinstalowania nic nie da. Możesz napisać od kiedy to masz… no bo od pewnego czasu, to zbyt mało powiedziane… czy instalowałeś jakieś stery nowe w międzyczasie, albo inne oprogramowanie, a może zmieniałeś coś w konfiguracji sprzętu??

od Czwartku Własnie się tak dzieje nieinstalowałem nic Grałem cały czas w Most Wanted i własnie w czwartek rano nie chciało się włączyc jeszcze wcześniej tez nie chodziło ale pare razy robiłem reset i gry chodziły a Teraz to Lipa :frowning: Nic nie instalowałem bo cały czas gram i nie mam czasu :stuck_out_tongue: :frowning:

Jest Jakies rozwiązanie problemu ? może to karta uszkodzona ?

Możliwe, chociaż wątpię w to… usuń directa tym

Znajdziesz gdzieś na googlach, poszukaj… odinstaluj i na nowo zainstaluj też sterowniki karty graficznej… jeśli wszystko zrobisz prawidłowo to powinno pomóc… a jak nie to skopiuj pierwszy błąd i wklej na googlach… na 100% coś znajdziesz… sorki, ale musze spada:)

no i nic ie pomogo unołem wgrałem i nadal ten sam komunikat :frowning: CO mam robić ?

Jaką wersję storownika NVIDII masz zainstalowaną ?

Po poszukiwaniach znalazłem jeszcze coś - sprawdź, czy

grzeje się radiator na procesorze płyty graficznej.

Zły styk lub zbyt duża ilość pasty mogą być przyczyną

złego odprowadzania ciepła. Problem moze też rozwiązać

zainstalowanie wentylatora na procesor

BTW.

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Mam Wersje sterowników “45.32”

Jak mam sprawdzić czy

grzeje się radiator na procesorze płyty graficznej???

Moze być takie chłodzenie http://allegro.pl/item210295940_orygina … 75_fv.html

Zanim kupisz wentylator sprawdz karte czy sie faktycznie przegrzewa jezeli nie przegrzewa sie a kupisz wenta to wydasz na marne pieniadze chociaz to tylko 9 zl

a sprawdzic czy sie grzeje to musisz odkrecic obudowe i tam podotykac na karcie graf gdzie jest radiator

Sprawdziłem i radiator na karcie jest bardzo gorący :frowning: Co mam robić ?!

kup ten wiatrak a narazie zdejmij czesc boczna obudowe moze troszke ochlodzi

Załatiłem wiatrak zamontowałem na radiadorze karty graficznej ale nadal te same błędy :frowning: Co mam zrobić?