Directx 10


(Artur Parciak1) #1

Mozecie mi zapodac linka do najnowszej wersji tego directa? Mam z nim problem po zainstalowaniu ponownie sterow do karty


(fastman92) #2

Directx 10.0 nie ma do XP.

Directx 10.0 jest dostępne dla Visty od razu po zainstalowaniu.

Zapamiętaj. W sieci są co prawda "Directx 10", ale to tylko wirusy, trojany itp.. Do XP Directx 10 nie było ni nie będzie.


(Alzajac1) #3

było już tyle razy o tym mówione...

directx 10 jest zintegrowany z vistą i tylko z nią współpracuje (nie działa pod win xp i nie ściąga się go z sieci)!!


(Darth ReX) #4

Ciekaw jestem ile setek tysięcy (jeśli nie milionów) razy było to w czasopismach, na forach, w ogłoszeniach i tym podobnych źródłach.

DX 10 = VISTA

VISTA = DX 10

Masz vistę - masz dx10, nie masz visty, nie masz dx10. Proste, nie?


(fastman92) #5

Mógłym ci da linka do Directx 9 bo istnieje do XP, a jakbym ci podał do Directx 10, to link by prowadził do jakiegoś śmiecia..


(Artur Parciak1) #6

Ja to wszystko wiem. Posiadam Viste. W pc mialem zamontowanego radka 2600 i zainstalowane sterowniki na niego. Zmienilem go na radka4870 zainstalowalem sterowniki pod niego ale grafika nawet w igi 2 jest do bani. Jakies artefakty i wogole. Po 10 min garnia w crysisa wyskakuje mi red screen i pisze ze blad sterownika ati jakies crasch dump i reset. Slyszałem wlasnie ze przeoinstalowanie direcra cos da ale nie moge go nigdzie znalezc. Wogole nawet w turoku tekstury sa jakies lipne.


(Kaka') #7

razor111 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(waderr73) #8

Odinstaluj sterowniki od ATI i porządnie przeczyść rejestr. Zainstaluj jeszcze raz stery do ATI. Pobierz ten program http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Installer+ i aktualizuj directX-a


(Newton) #9

Tu możesz zaktualizować directa 10...


(mati75) #10

podobny temat był w tamtym tygodniu. Nie ma dx10 dla xp i nie będzie.


(Newton) #11

Tu nikt nie prosił o directa pod xp.

Fastman jako pierwszy się pośpieszył z dobrą radą...i poleciało...