DirectX 11 w 2008 roku najpuźniej początek 2009;/

Jeżeli wierzyć plotką to nowa wersja API zadebiutuje podkoniec tego roku lub najpuźniej na początku 2009.

Czyli M$-owi już znudził sie DX10 i DX10.1 i mają zamiar zdzierać kase już DX11, śmieszni są jeszcze żadna gra nie wykożystała DX10 w 100% a już trąbią o DX11 żeczywiscie są z nich szma***** a ja kupiłem 8800GTX i myślałem że pociągne na nim chociaż do 2010;/ a tu klapa i kolejne 2000zł na nowąkarte już pod koniec tego roku;/ super;/

Kup konsolę i klopot z głowy (i słownik ortograficzny bo kaleczysz nasz język :stuck_out_tongue: )

A wracając do tematu jeśli chcesz się opierać na plotkach a nie faktach twoja sprawa.

Temat jak dla mnie bez sensu i z powodzeniem widziałbym go w koszu.

A nawet jeśli rzeczywiście wyjdzie dx11 w 2008 roku to co z tego? wkurzasz się niewiadomo o co, postęp technologiczny jest nieunikniony. Sam napisałeś że jeszcze żadna gra nie obsługuje dx10 w 100% więc jak myślisz, ile gier będzie obsługiwać dx11 kiedy wyjdzie? Zgadzam się kolegą rgabrysiak: jeśli Ci to przeszkadza kup konsole i nie będziesz miał problemu 8)

A kto Cię zmusza do wydawania tylu pieniędzy na kartę?To,że wyjdzie Directx 11 nie oznacza że musisz biec po kartę zgodną z nim i w dodatku kupować najdroższy model.

a ja kupiłem 3 lata temu GFa 6600 i też myślałem, że długo pociągnie. I co ? :slight_smile: NFS:PS się tnie niemiłośernie. A miało być tak pięknie…

Jeżeli chodzi o karty graficzne, jeżeli chcesz grać w ciągle w gry(grać w gry na full detalach, to musisz zmieniać karte co rok. Teraz praktycznie wchodzą karty na rynek co chwilę (no może nie aż tak co chwilę :P). Mogłeś zaczekać z kupnem GF8800 aż wyjdą gfy 9800. Na pewno seria GF8800 by staniała i zyskałbyś pare groszy :P.

Dobra, koniec tego brzydkiego offtopu :stuck_out_tongue:

Po1 plotki nie zawsze są prawdziwe

Po2 tak jak już piszą, DX10 nadal nie jest w pełni wykorzystywany przez gry.

Po3 nie ma się tym co przejmować :stuck_out_tongue:

Po4 postęp w technice jest, no i DX też musi iść ciągle do przodu.

Ja mam konsloke:P ale mnie zdenerwowało to że poprostu DX10 mał bycna długi okres nie zniszczalny miał być na długi okres a karte kupiłem bo chciałem w Crysis pograć !!

Powiem krótko na temat DX 10.1 i 11 . A … im w oko

Jeśli chodzi o granie trzeba sie przesiąść na konsole :slight_smile:

ale czego tutaj się burzyć? to jest normalna kolej rzeczy. Karty wspierające DX11 ukarzą sie najwcześniej w 2010r, nie zapominajmy że jest jeszcze DX 10,1 a nawet zwykła dziesiątka jest na razie mało popularna i gier jest na nią śladowa ilość. Też mam 8800gtx i nie płaczę, jak wyjdą nowe karty to sie kupi i wsadzi nową, na razie nie zapowiada się zmiana PCI-E na nic innego. A pomyśl o oburzeniu ludzi którzy kiedyś kupili gf 4 Ti buląc grubą kasę za tę kartę a rok później nie mogli odpalić nowej gry bo większość wymagała już wsparcia dla PS 2? Nie ma sie co oburzać, komputer to nie samochód że można go kupić na kilka lat i będzie “świeży”

Nikt sie nie oburza :mrgreen: ,chodzi o to ze czym nowszy DX tym mniej wnosi .Po co wydawca kolejnego skoro poprzedni nie wykorzystany w 100% , aha po to zęby napędzać rynek kart :dokitu:

co wniesie DX11 nikt tego nie wie - zobaczymy jak wyjdą gry wykorzystujące nowe środowisko - a to najwcześniej na przełomie 2010/11

A do tego czasu cieszcie sie ze swoich super kart i świetnych gier które teraz wyszły lub maja wyjść.

Jeżeli chodzi o grafiki czy ja wiem czy jest tak źle na moim radku mogę jeszcze w coś tam pograć z nowości :stuck_out_tongue:

no ale fakt już 80 % nowości już na nim nie chodzi :roll: .

ps:

Jak to jest wydać 2000 tyś złoty na kartę ?? nie drżała wam ręka :mrgreen: . Bo za tą cene ma się 3 grafiki z średniego segmentu gdzie wydajność jest w zupełności wystarczająca.

całkiem przyjemnie :mrgreen: płaciłem za kompa gotówką i jak trzymałem te 4000zł w ręku to z początku żal było wydawać ale jak dostałem w swoje ręce części to o żalu zapomniałem :lol:

ps:

Jak to jest wydać 2000 tyś złoty na kartę ?? nie drżała wam ręka :mrgreen: . Bo za tą cene ma się 3 grafiki z średniego segmentu gdzie wydajność jest w zupełności wystarczająca.

A po co by było 3 karty?

Zresztą na 8600GT nie pograsz na wysokich(wyższych) detalach w najnowsze gry tak komfortowo jak na 88GT / GTX