DirectX 9 - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

(Xevos1996) #1

Witam!

Mam Windows 7 Home Premium 64-bit

Chcialem zainstalowac sobie DirectX 9,właczam instalator i wyskakuje tabliczka o nastepujacej tresci C:\Users\nazwa uzytkownika\desktop\directx_jun2010_redist.exe

nie jest prawidlowa aplikacja Win32.Próbowałem zainstalować z innych stronek i to samo.Co mam z tym zrobic?

Z góry dziekuje za pomoc!

(Patryk94) #2

http://support.microsoft.com/default.as ... ;pl;250931

(Xevos1996) #3

mam edytować HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes\Exefile\Shell\Open\Command

szukam shell i nie ma nic takiego jest shell.aplications itp itd a zwyklego shell nie ma

@EDIT

Jedyne shell jakie znalazlem w moim rejestrze jest w katalogu SHOUT a w nim jakis rejestr od Winampa

BTW. Ta instrukcja nie dotyczy Windows 7.

Nie mam tego z każdym programem tylko z tym directx

Nie dawno był system formatowany wiec watpie ze to jakas infekcja ponieważ Spy-Bot i Avast nic nie wykrywaja!

Przed formatem też miałem tak samo z directxem

(Patryk94) #4

skoro przed i po formacie masz taki sam problem, to najwidoczniej tkwi on w twojej karcie graficznej, ewentulanie głównej. spróbuj najpierw poinstalować najnowsze sterowniki do nich

(Jasiek.w) #5

Spróbuj stąd - ale musisz mieć podlączenie do Internetu w czasie instalacji: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... quirements

(Bambosz107) #6

A po kiego? Przecież Win 7 zawiera już w sobie DirectX 11...

(Protofik+Dobreprogramy Pl) #7

Jak mnie wkurzają takie osoby.

I co z tego że ma jak dx i tak trzeba aktualizować. Zaraz ci podam plik który sam ci zaktualizuję DX do najnowszej wersji (i uaktualni starsze)

EDIT: Proszę, Jeżeli zainstalujesz to będziesz mieć najnowszą wersję DX. Uruchom ten pliczek co jakiś czas w celu aktualizacji.

(Bambosz107) #8

Kolego, chodzi mi o to, że jak ma DX11 to nie ma potrzeby instalacji 9. A co do aktualizacji DX - jak najbardziej, tylko że wtedy nadaj będzie DX9. Po prostu instalacja DX11 jest bezcelowa, gdyż 11 zawiera wszystkie wcześniejsze wersje.

(Xevos1996) #9

dobra najwyrazniej mam najnowszego directx ponieważ DXWebsetup to pisze ze zainstalowana wersja "jest nowsza lub rownorzedna" z najnowsza wersja

temat do zamkniecia