DirectX 9 - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Witam!

Mam Windows 7 Home Premium 64-bit

Chcialem zainstalowac sobie DirectX 9,właczam instalator i wyskakuje tabliczka o nastepujacej tresci C:\Users\nazwa uzytkownika\desktop\directx_jun2010_redist.exe

nie jest prawidlowa aplikacja Win32.Próbowałem zainstalować z innych stronek i to samo.Co mam z tym zrobic?

Z góry dziekuje za pomoc!

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;250931

mam edytować HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes\Exefile\Shell\Open\Command

szukam shell i nie ma nic takiego jest shell.aplications itp itd a zwyklego shell nie ma

@EDIT

Jedyne shell jakie znalazlem w moim rejestrze jest w katalogu SHOUT a w nim jakis rejestr od Winampa

BTW. Ta instrukcja nie dotyczy Windows 7.

Nie mam tego z każdym programem tylko z tym directx

Nie dawno był system formatowany wiec watpie ze to jakas infekcja ponieważ Spy-Bot i Avast nic nie wykrywaja!

Przed formatem też miałem tak samo z directxem

skoro przed i po formacie masz taki sam problem, to najwidoczniej tkwi on w twojej karcie graficznej, ewentulanie głównej. spróbuj najpierw poinstalować najnowsze sterowniki do nich

Spróbuj stąd - ale musisz mieć podlączenie do Internetu w czasie instalacji: http://www.microsoft.com/downloads/deta … quirements

A po kiego? Przecież Win 7 zawiera już w sobie DirectX 11…

Jak mnie wkurzają takie osoby.

I co z tego że ma jak dx i tak trzeba aktualizować. Zaraz ci podam plik który sam ci zaktualizuję DX do najnowszej wersji (i uaktualni starsze)

EDIT: Proszę, Jeżeli zainstalujesz to będziesz mieć najnowszą wersję DX. Uruchom ten pliczek co jakiś czas w celu aktualizacji.

Kolego, chodzi mi o to, że jak ma DX11 to nie ma potrzeby instalacji 9. A co do aktualizacji DX - jak najbardziej, tylko że wtedy nadaj będzie DX9. Po prostu instalacja DX11 jest bezcelowa, gdyż 11 zawiera wszystkie wcześniejsze wersje.

dobra najwyrazniej mam najnowszego directx ponieważ DXWebsetup to pisze ze zainstalowana wersja “jest nowsza lub rownorzedna” z najnowsza wersja

temat do zamkniecia