DirectX.. jest ale nie ma

(Mister Wojtek) #1

Witam!

Nie moge zainstalować DirectX 9.0c pod Windowsem XP.. :frowning: Jest pytanie: "Aby rozpocząć instalację, kliknij przycisk Dalej".. wiec przyciskam.. "Dalej" :? a tam nic sie nie instaluje tylko odrazu wyskakuje: "Instalacja zakończona.. Zainstalowane składniki są teraz gotowe do użytku".. :? ciekawe bo wogóle nie jest zainstalowany.. :frowning:

Pozdrawiam

(lazikar) #2

A jaką masz wersję directX w tej chwili. Masz Sp2??

(Mister Wojtek) #3

Mam SP2.. ale nie widze zeby tu byl zainstalowany jakikolwiek directx.. :?

(lazikar) #4

mister_wojtek Jak masz Sp2 to masz już DirectX 9.0c :!:

Start>>Uruchom>>dxdiag :smiley:

(Mister Wojtek) #5

Faktycznie.. :oops: tylko czy to musialo byc tak ukryte?? wczesniej zawsze byla ikonka w panelu sterowania.. :slight_smile: Dzięki lazikar.

a jak mogę przeinstalować to directx?? bo nie moglem tego znalezc wiec uzylem jakiejs starej wersji "directx bustera" zeby usunac directx.. i teraz w Narzędzie diagnostyczne DirectX/Pliki DirectX/ pokazuje mi ze... brak pliku d3dpmesh.dll ,a plik gcdef.dll jest w starej wersji... co moze powodować problemy.. aha no i teraz tam jest napisane ze mam zainstalowany DirectX 7.. :?

(lazikar) #6

A przywracanie systemu?? Namieszałeś trochę. :?

(Mister Wojtek) #7

eh.. przywracanie systemu było wyłączone :? bo mam chwilowo w kompie mały dysk.. wiec chcialem zaoszczedzic troche miejsca..

(fiesta) #8

Może to narządko będzie pomocne :

http://www.computerworld.pl/ftp/1722/Di ... a%202.html

(Mister Wojtek) #9

fiesta.. tym programikiem nie dało się usunąć tego directx'a.. ale poradzilem sobie inaczej.. przeinstalowalem SP2.. i juz jest wszystko wporzadku.. dzieki! :smiley:

(Asterisk) #10

Usunąłem 2 posty OT - powieloną

informację oraz zwróconą uwagę.

Topic zamykam