DirectX.. jest ale nie ma

Witam!

Nie moge zainstalować DirectX 9.0c pod Windowsem XP… :frowning: Jest pytanie: “Aby rozpocząć instalację, kliknij przycisk Dalej”… wiec przyciskam… “Dalej” :? a tam nic sie nie instaluje tylko odrazu wyskakuje: “Instalacja zakończona… Zainstalowane składniki są teraz gotowe do użytku”… :? ciekawe bo wogóle nie jest zainstalowany… :frowning:

Pozdrawiam

A jaką masz wersję directX w tej chwili. Masz Sp2??

Mam SP2… ale nie widze zeby tu byl zainstalowany jakikolwiek directx… :?

mister_wojtek Jak masz Sp2 to masz już DirectX 9.0c :!:

Start>>Uruchom>>dxdiag :smiley:

Faktycznie… :oops: tylko czy to musialo byc tak ukryte?? wczesniej zawsze byla ikonka w panelu sterowania… :slight_smile: Dzięki lazikar.

a jak mogę przeinstalować to directx?? bo nie moglem tego znalezc wiec uzylem jakiejs starej wersji “directx bustera” zeby usunac directx… i teraz w Narzędzie diagnostyczne DirectX/Pliki DirectX/ pokazuje mi ze… brak pliku d3dpmesh.dll ,a plik gcdef.dll jest w starej wersji… co moze powodować problemy… aha no i teraz tam jest napisane ze mam zainstalowany DirectX 7… :?

A przywracanie systemu?? Namieszałeś trochę. :?

eh… przywracanie systemu było wyłączone :? bo mam chwilowo w kompie mały dysk… wiec chcialem zaoszczedzic troche miejsca…

Może to narządko będzie pomocne :

http://www.computerworld.pl/ftp/1722/Di … a%202.html

fiesta… tym programikiem nie dało się usunąć tego directx’a… ale poradzilem sobie inaczej… przeinstalowalem SP2… i juz jest wszystko wporzadku… dzieki! :smiley:

Usunąłem 2 posty OT - powieloną

informację oraz zwróconą uwagę.

Topic zamykam