Dirt 2 podczas rajdu zacina sie

Witam.Od pewnego czasu mam problem z Dirtem 2 otóż podczas rajdu potrafi się kilka razy zaciąć na sekunde lub dwie.Nigdy tak sie nie robił dopiero od wczoraj.Prosze o pomoc

Może jakiś program działający w tle spowalnia prace komputera? :smiley: Zobacz co zżera dużo pamięci w Menadżerze Zadań :stuck_out_tongue:

Powyłanczałem te programy które powinny spowalniać komputer ale niestety gra dalej przycina

Mi DiRT 2 cały czas przycinał więc ustawiłem mu w Ashampoo Core Tuner wysoki priorytet i jest o wiele lepiej. Dodam , że przycina zarówno na mocnym sprzęcie jak i na gorszym bo mam tą grę na stacjonarnym i na lapku.

Na początek:

Jaki masz komputer? (procesor, pamięć ram, karta graficzna)

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Zainstaluj patch do gry.

Zainstaluj i skorzystaj z TuneUp Utilities (znajdziesz go w vortalu).

Przeskanuj system tym: http://www.eset.pl/onlinescan

Przeskanuj system programem Malwarebytes Anti-Malware (znajdziesz go w vortalu).

Skąd masz tego Dirta?

AMD Athlon 3 rdzeniowy 2.9 2gb ram readona 5600 hd 1gb a dirta mam ze sklepu.Przypomne że wczesniej nawet jednej przycinki nie było

gradzik11 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zrobilem defragmentacje dysku,przeskanowalem antywirusem i smiga bez zacinki.Dzieki za pomoc