Diskeeper Lite nie uruchamia się

Miałem zainstalowany Diskeeper Lite. Działał bez problemów. Wczoraj odinstalowałem go i zainstalowałem testową wersję Diskeeper Professional 2009. Po kilku godzinach przyglądania się wynikom pracy Professionala postanowiłem powrócić do wersji Lite. Odinstalowałem Professionala, zainstalowałem Diskeeper Lite, no i jest problem.

Przy próbie zdefragmentowania dysku w ten sposób: “Mój komputer ==> Dysk lokalny (C:) ==> Właściwości ==> Narzędzia ==> Defragmentuj” wyskakuje mi okienko “Microsoft Management Console” z komunikatem: “Program MMC nie może otworzyć pliku C:\PROGRA~1\Executive. Być może plik nie istnieje,nie jest konsolą MMC lub został utworzony przez starszą wersję programu MMC. Może być to także spowodowane brakiem wystarczających uprawnień dostępu do pliku.”

Komunikat nie pojawia się, gdy uruchamiam Diskeeper Lite ze skrótu na pulpicie lub “Start ==> Wszystkie programy”.

Diskeeper Lite jest zainstalowany w folderze “C:\Program Files\Executive Software\DiskeeperLite”.

Po zmianie na próbę wartości “PROGRA~1” na “Program Files” w kluczu rejestru

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\DefragPath]

@=“mmc.exe C:\PROGRA~1\Executive Software\DiskeeperLite\DkLite.msc %c:”

otrzymuję komunikat “Program MMC nie może otworzyć pliku C:\Program.” Dalszy ciąg komunikatu bez zmian.

Mój system to XP Professional SP3. Bardzo proszę o pomoc.

vaurien ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.