Diskeeper Lite

dlaczego jak mam kompa właczonego 2-4 h to Diskeeper Lite włacza mi sie sam i zaczyna defragmentacje partycji C : O jak to wyłączyc : O x_Z

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie powinień być wpis od Diskeeper Lite

w Diskeeperze wyłącz sobie defragmentację w “Set It And Forget It” :smiley:

jak kilkne na to, to mam taka jakby strone internetowa ;\

hmm nie wiem jak to jest w DSK Lite, ale widocznie tym się różni od pełnej wersji ;]

zobacz sobie czy nie masz czegoś w Harmonogramie Zadań :roll:

o, tego to juz wogóle nie czaje, nigdy tam nie zagladałem i nawet nie wiem gdzie to jest ; P

w XP wejdź do Panelu Sterowania i masz tam Zaplanowane Zadania , w starszych Winach pewnie też tak jest tylko nazywa się Harmonogram Zadań (o ile mnie pamięć nie myli :!: )

mam xp

jak tam wchodze i klikam na ikonke to mi wyskakuje blad i psize ze usługa nie jest właczona …

ikonkę czego, jaką :? :?

A nie lepiej ustawić(zaplanować) harmonogram defragmentacji diskeepera

Zakładka>>“Set It and Forget It” (Skonfiguruj i Zapomnij)

Mamy możliwośc wyboru kiedy diskeeper ma się włańczać - ustalić harmonogram, a poziom fragmentacji będzie na bieżąco monitorowany w tle.

Diskeepera możne skonfigurować tak, by uruchamiał się w określonych odstępach czasowych (np. co tydzień, codziennie wieczorem) lub za każdym razem, gdy uruchamiany jest wygaszacz ekranu. Dzięki temu dysk (lub dyski) defragmentowane są na bieżąco, co zapewnia optymalną wydajność systemu

Mondzio

ale… :smiley:

po pierwsze wersja free nie ma charmonogramu,

po drugie - czy wygodniej ==> to zależy od człowieka :wink: