Diskeeper nie działa

Witam !

W dziale “Poszukuję” pytałem niedawno o program do defragmentacji. Jednym z poleconych programów był Diskeeper, tak więc ściągnąłem triala i go zainstalowałem. Pojawił się jednak problem :cry: .

Przy uruchamianiu wyskakuje mi komunikat:

a gdy wchodzę do dziennika zdarzeń to jest tam taka uwaga (poza datami):

co robić???

tommy

A darmowy Diskeeper7.0 Lite

do ściągnięcia stąd.

I pamiętaj, jeżeli masz XP - musisz być zalogowany

jako Administrator, nie User

A jeżeli jestem zalogowany jako “Użytkonik zaawansowany” ?? Czy Admin może dać mi prawa defragmentowania ?? Jak ??

To cytat z pomocy Diskeeper7.0 Lite

Musisz być zalogowany na konto, które jest członkiem

grupy administracyjnej w celu uruchumienia itd…

Ergo - musisz mieć prawa Administratora.

A jak - to już sprawa Admina

Jak czytam to wszystko to się zastanawiam jak sobie “tommy” przyspieszył defragmentację? :smiley: Systemowym byłby już po(dwa razy) a tak walczy z nowością! :stuck_out_tongue:

ja rowniez mam problem z diskeeperm, ale podczas instalacji. wyskakuje mi komunikat: ‘error 1920. service diskeeper failed to start. verify that you have sufficient privilages to start system services.’

na moim kompie jest tylko 1 tylko 1 administrator - janim jestem :smiley: wlaczylem usluge ‘zarzadzanie aplikacjami’ (czy cos takiego), ale nic nie pomoglo. ■■■?

A czy diskeeper może połączyć się z net’m?

U mnie dopiero po zezwoleniu na połączenie (firewall) pracował.

wojtek1w , program tego typu może co najwyżej zaproponować ci kupno pełnej wersji (jesli nie masz takowej), wtedy łączy cię ze swoją stroną.

Druga opcja, to sam firewall. Np. Kerio ma opcję kontroli uruchamiania aplikacji. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji pyta się ciebie o pozwolenie. Możesz to wyłączyć w opcjach firewalla (mówię o Kerio, bo nie wiem jakiego ty używasz).

Post OT - kasacja