Distro Linuxa, na którym łatwo skonfigurować Neostradę

Jest jakeiś distro linuksa, na którym mozna bez provblemowo skonfigurowac neostradę?

  1. Ubuntu (dzieki programikowi UbuNeo)

  2. Aurox

Aurox 12.0

za pomocą UbuNeo sobie nie poradziłeś?

przecież miałeś dokładną instrukcję.

Oj nie zgodzę się. Mam Ubuntu i ten program w ogóle nei konfiguruje. Pisze, że zostało zainstalowane pomyśle, a tu mi net wcale nei chodiz.

Muszę pobrać i zobaczyć potem.

musiałeś coś namieszać przy instalacji

Jaką wersje Ubuntu masz ??

6.12

Co? Jak?

Spróbuj tak jest tu napisane (wiem że 6.12 ma już od razu UbuNeo ale spróbuj tak jak jest w linku)

Gdzie to wszystko po wklejać?

P.S. Modem ma być podłaćony w trakcie instalacji?

Co wkleić ??

Rób po prostu to co jest napisane (utwórz folder i umieść w nim ściągnię te UbuNeo i ściągnięty firmware)

TAK

dodam, że pojawiła się nowa wersja UbuNeo - 0.8

Bezproblemowo to mozna na kazdej dystrybucji, tylko trzeba umiec czytac poradnik, instrukcje i miec troche oleju w głowie.

Dla ciebie polecałbym Auroxa 12 (gdzie wpisujesz tylko login i haslo) - to juz chyba nie bedzie dla ciebie trudne?

:roll:

PS: Aha i nie mów ze instalacja neo jest trudna czy niewykonalna na ubuntu, bo jest banalnie prosta, tylko to TY sobie nie mozesz z tym poradzic.

Nie powiedzialbym, że tak bezproblemowo. Na suse 10.2 x86_64 nie udało mi się zainstalować neo, żadnym sposobem, nawet na tym forum nikt nie potrafił mi pomóc - musialem kupić router adsl :?

Polecam auroxa - dobra, polska distro dla początkujących, zwłaszcza początkujących posiadających neostradę.

Mi się na suse 10.1 udało się szybko i bezproblemowo, według opisu z forum suse. Tylko to była wersja x86, mimo ze mam komputer x86_64, ale miedzy tymi wersjami róznica jest wlasciwie niezauwazalna przecież jak masz moznego kompa…