DivX Play Bundle 6.0

Witam.

Od razu mówię iż nie chcę absolutnie nikogo naciągać na jakiekolwiek kody itd., ale temat jest ciekawy…

Pamiętacie te akcję producenta kodeka DivX Play Bundle 6 sprzed kilku dni , gdzie na chyba o ile pamietam 10-lecie ich firmy po zalogowaniu sie i ściągnięciu instalki z ich stronki można było dokonać rejestracji itd.

Wyszła z tego jakaś lipa… instalkę ściągnałem ( jeszcze zdążyłem ) i po dzień dzisiejszy czekam na swój kod rejestracyjny po podaniu im oczywiście adresu imeil. Juz czytałem na stronkach www. że to była lipa - że tylko zdobywali adresy imeil użytkowników lub chętnych…

Ale do dnia dzisiejszego nie wpłynał na mój adres ani kod , który musi być podany by wogóle zainstalować exek ( pyta o kod na początku instalacji ), ale ilość spamu tez jest w normie…zatem co mogło pójśc nie tak. Co prawda wieczorem zaglądałem na ich stronke kontrplnie i już mieli zapchany serwer. co robić…

Czekać… Może sobie przypomną :slight_smile:

Lipa to raczej nie jest. Sam w ten sposób dostałem numer seryjny, co prawda przyszedł dopiero po kilku dniach.

Tak jak napisał Pawek , uzbrój się w cierpliwość.