Divx Settings Manager

Witam

Bardzo prosze o pomoc.

Znienacka na komputerze uruchamia się Divx Settings Manager / taka walizeczka przy zegarku/ . Efektewm tego cały mój komputer zamiera- nic sie nie daje zrobić zaczyna działać tak powolnie, że doprowadza mnie to do płaczu. Nic na to nie pomaga. Odindtalowałam cały pakiet divx, w wyniku czego nie mogę już ogłądać filmów, pozostałe programy też domagają sie divx codecs. Próbowałam usuwać w manadżerze zadań - zakończ zadanie - walizeczka znika, lecz problem pozostaje. Manager nie ma żadnych opcji pozwalających go wyłączyć - jedyna aktywna funkcja , tj na którą można kliknąć- to navigator. Manager włącza sie bez żadnego powodu- nawet gdy nic nie idzie na komputerze.

Miałam taki problem już wcześniej. Wtedy poprzez google znalazłam poradę /niestety nie pamiętam gdzie/ żeby zainstalować mały program zagłuszający. Teraz przeszukałam cały internet i już takiego czegoś nie znałazłam, a pamiętam, że wtedy tego było bardzo dużo.

Nie zapisałam tego programu, ani nawet jego nazwy.

ostatnie kilka dni walizeczka uruchamia sie wraz z innym znaczkiem który jest podpisany “ogg direct show filter”.

RATUNKU

mam ważne zaliczenie, a nie mogę nawet napisać pracy na komputerze, ponieważ żaden z programów nie może sie przez ten idiotyzm otworzyć sie

błagam, pomóżcie.

znam sie na komputerze tylko w bardzo ograniczonym zakresie- gorzej niz zwykły użytkownik- nie iwem czy potrafię zrozumieć zbyt techniczną poradę - więc prosze mi wytłumaczyć krok po kroku

może ktoś już miał podobny problem

bardzo dziekuję z góry

System XP Home , Intel Core 3000, 3,50 gb ram

DivX pojawia się, gdy mamy włączony podgląd plików wideo w folderach. Dzieje się to w konkretnych folderach, czy też na pulpicie? Wejdz w opcje folderów/widok/zaznacz Nie buforuj miniatur

sotah , proszę użyć opcji EDYTUJ i zmienić tytuł tematu na konkretny, opisujący problem

http://computerboom.blogspot.com/2008/0 … -icon.html

DivX Toolbar Toggle Tool

mysz 1 ,

Bardzo Bardzo Dziękuję mysz1! !!