Dla kupujacych platforme AMD

ja proponuję zrobić temat przyklejony INTEL vs AMD bo widzę że każdy post co jest napisany zawsze się sprowadza do tego samego jedni amd drudzy intel - fajnie.

karol_troetsch Ameryki to Ty nie odkryłeś, trza było najpierw na forum zapytać co się kupuje :smiley:

Ja się dopiero uczę :frowning:

DraaK Chyba masz problemy z samo zaspokajaniem się :o

Racja

Ty gówniarzu po tym jak nie tylko ja ale jeszcze kilka osób zwróciło Ci uwagę byś uspokoił, przestał wyzywać innych i odzywać się na temat o którym wielokrotnie sam udowadniałeś iż nie masz pojęcia, po 2 ostrzeżeniach śmiesz jeszcze unosić głowę i pyskować. Jesteś bezczelnym smarkaczem, który chyba nigdy nie poczuł ojcowskiego pasa, boś inaczej by śpiewał po tym jak Cię tutaj słusznie “zjechano”.

To już szczyt twojej bezczelności kiedy parę dni temu mówiłem Ci byś nie odzywał się tylko czytał i uczył sie właśnie, wyzwałeś mnie od durnia. Teraz nagle sam to potwierdzasz! !!

Ja się prawidłowo zaspokajam w tym na tym forum gdzie zaspokajam chęć pomocy innym i podzielenia się wiedzą tak jak większość udzielających się w tym dziale…

Chyba troche przsadzacie co nie ??

INTEL vs. AMD jest 50 % na 50%, patrząc obiektywnie intel wytrzymalszy i napewno stabilniejszy, jak myślicie dlaczego to własnie niego stosuja pod servery ??

Po 2 intel w laptopach jest o lata świetlne przed amd więc kolejny pozytyw

Traci ceną w porównaniu do proca tej samej wydajności ze stajni amd, ale c2d troche to zmienił.

Możecie tutaj pisać xxx postów i nigdy nie rozstrzygniecie INTEL vs AMD co lepsze, bo zarówno jedna firma jak i druga ma na swoim koncie sukcesy i porażki i za każda z nich stoi wierna rzesza fanów

Więc ten temat kompletnie bez sensu, chyba czas by było go zamknąć…

Tak stabilniejsze procki intela :hahaha: wytrzymalsze, fakt postawisz na dywanie nadepniesz to nóżki się nie uszkodzą - lga 775

Marketing, w wielu zadaniach AMD Opetron jest lepszy.

Nie ma co, poziom postów jak arty w komputer świat.

Nazwał bym ich inaczej.

Kupujesz kompa, masz np na platformę 3000 zł bierzesz na Core od Intela, masz np 1000 zł Sempron/Athlon.

Wiesz nazwałbym to inaczej - uznanie

Stabilnośc i wytrzymałość stawiasz na dywanie i jedziesz o lol kto normlany stawia procka na dywanie buahahaha to mnie powaliło, proc jest do trzymana w kompie nie na dywanie

Krytykujesz moje wypowiedzi, to może podaj konkretny przyklad a nie, że jest lepszy bo jest i już, to że ty tak piszesz to jeszcze o niczym nie świadczy, czytajac połowe wypowiedzi z forum i to co według kogo jest lepsze to bym musiał chyba miec z 5 kompów na chacie i każdy w innej konfiguracji

fanboy’ami którzy patrzą na mhz a nie na wydajność :?

w życiu nie słyszałem takiej bzdury! !!

spytaj tu się takiego jednego hakera :lol:

Ludzie dajcie hakerowi95 spokuj :slight_smile: Chłopak się uczy :slight_smile: Powinien co prawda dostać ostrzerzenie za wypisywanie głupot, ale nie ban :slight_smile:

Co do tematu to ja nie porównywałbym ich ogólnie :slight_smile: Jak już to konkretne modele :slight_smile: Już niedługo wyjdzie Penryn :slight_smile: W tedy to na pewno nie będzie można porównywać tych prcków. Co prawda AMD pracuje nad odpowiednikiem Penryna, ale…

Wybór procesora zależy od gustu :slight_smile: Jeżeli ktoś lubi AMD to dla niego lepszy jest AMD. Jeżeli Intel to Intel. Osobiście używałemi Intela i AMD i procesora wydanego przez IBM :slight_smile: Nie ma porównania pomiędzy P3, a XP 1800 + . Lepiej mi się pracowało na … zadziwię :slight_smile: P3 :slight_smile: Pentium był stabilniejszy :slight_smile: Nie zmieniała mu się sama szyna FSB :slight_smile:

Pozdrawiam Inferno

P.S. Każdy wie, że na celeronach to można jajka sadzone zrobić :slight_smile: