Dlaczego Azureus się wyłącza?

Po pewnym czasie użytkowania (kilka godzin) Azureus, sam z siebie się wyłącza, dzieje się tak od dwóch dni, przedtem mógł być komp całą noc, a Azureus ciągle ściągał. Czemu tak się dzieje? Instalowałem tylko Adobe Photoshop 7 Trial.

moze masz jakiegos trojana? a jak to nie wina oprogramowania to sprawdz se sprzet

hmmm… masz jakiegos brata abo siostre? moze ktos ci grzebalw udtawieniach? w ostatecznosci zreinstaluj azerusa, ewentualnie jave

Reinstalowałem to i to, nikt nie siedzi na tym kompie oprócz mnie (wina hasła do konta :D), wina sprzętu napewno nie jest, bo był komp na przeglądzie 2 tygodnie temu i wszystko było w jak najlepszym porządku.

a czyściłeś także rejstr po odinstalowaniu ? Jak nic nie daje to może spróbuj zainstalować BitComaeta. Może z nim nie będzie problemów 8)

Na BitComet to mi coś nie chodzi :confused: łączy się niby, ściąga, ale z prędkością 0kb/s :smiley:

Mam podobny problem, jednak komp mi się zawiesza albo restartuje tyllko w momencie kiedy przy włączonym Azureusie otworzę jakiś filmik (nie ważne w jakim programie ten sam efekt przy Windows Media Player, All Player itd…). Jak Azureus nie chodzi to wszystko jest ok. Co najdziwniejsze jak otwieram jaki ściągnięty już plik (np. MP3) bezpośrednio z Azureusa to ładnie otwiera mi się Media Player i wszystko ok.

Czy może to mieć związek z wersją Javy albo codeckami.

Dajcie jakieś porady co zrobić bo nie mogę jednocześnie oglądać i ściągać a to jest wkurzające

Pozdrawiam

Złączono Posta : 19.09.2005 (Pon) 21:35

Halo, Jest tu ktoś???

Echo, Echo, Echo

Dzieki z pomoc chłopaki