Dlaczego defragmentacja zabiera miejsce na dysku ?

kk xD

Może czas się zapoznać z mini dyskusją tutaj :

http://forum.gazeta.pl/forum/w,34,106506061,106506061,Defraggler_i_powiekszajace_sie_Gigabajty.html

SoNarX:

Używaj programu Deflaggler wtedy gdy fragmentacja przekracza 5-6%.
Po skończonej operacji usuń punkty przywracana jak wyżej opisał kolega Krystian3w.

I tak trzymaj…
Pzdr,

PS. Deflaggler to jeden z najlepszych programów, zresztą oceń sam:

https://www.dobreprogramy.pl/Defragmentatory-plikow,Programy,Windows,215.html

Skoro nawet nie wiesz jak usunąć punkt przywracania a tym bardziej nie potrafisz samodzielnie znaleźć informacji jak to zrobić to czemu wchodzisz w dyskusje o działaniu programu? Pewnie nawet nie wiesz co napisałem poza tym że jest to negatywna ocena i już zaczynasz hejt.

Jeszcze wiele musisz się nauczyć.

1 polubienie

jaki typ z ciebie lol ja już dawno znalazłem rozwiązanie a wy mi dopiero teraz wysyłacie rozwiązanie i jaki niby hejt ci koleś pisałem hejt jest wtedy gdy cie obrażam więc ty sie musisz wiele nauczyć co to jest hejt co to jest obrażanie bo z tego co widzę z twojej wypowiedzi to nie wiesz jak nie testowałeś programu i miałeś problemy z kompem to sie nie wypowiadaj
i jak ci coś nie pasuje usuń konto najlepiej i nie odpisuj defraggler jest najlepszy pokazałeś właśnie że jesteś typowym moherem co nawet nie przeczyta tej całej dyskusji POWTÓRZĘ RAZ JESZCZE ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE Z PUNKTEM PRZYWRACANIA JUŻ DAWNO JAK JESZCZE MILCZAŁEŚ !! jak nie umiesz nikomu pomóc to sie nie odzywaj bo przez takich jak ty są same problemy

ja używam defragglera i jestem zadowolony pozdrawiam

Chcesz natychmiastowej pomocy skorzystaj z serwsiu. Nie każdy spędza całe życie w internecie tak jak ty, więc zamiast takich tekstów podziękuj za próbę pomocy.
Albo po prostu usuń konto i nie marudź więcej.

1 polubienie

a skąd ty niby wiesz że ja spędzam wiecej czasu w internecie ? koleś nie znasz mnie wiec nie wypowiadaj sie
konta nie usune napewno

Panowie uspokójcie się. Albo na priv załatwcie wasze problemy.

1 polubienie

Bez obaw jest spokojny, irytuje mnie zaś roszczeniowa postawa autora wątku. Po drugie, po ostatnich zmianach na forum można dyskutować o wszystkim i wszędzie więc nie widzę sensu zwracania komuś uwagi via PW.

1 polubienie

@anon94454151 Za takie zachowanie jak powyżej otrzymujesz ostrzeżenie.

Wyjaśnienie ofensywne XD koleś sie pruł do mnie to go wyjaśniłem