Dlaczego gg traci popularność?

To co w temacie.

Ja go używam przez którtki czas od początk kiedy mam inernet i jestem z niego zadowolony, prosty w odsłudze i prosty wygląd, tylko denerwuje mnie to ze przychodzą te linki z wirusami.

Takie linki od nieznajomych po prostu należy ignorować i tyle.

Wdg. mnie gg ma się jak najlepiej i wcale nie traci na popularności :slight_smile:

Ale chodzi ci gg w sensie program czy sieć?

Bo program traci popularność dlatego, że ma pełno dziur i są o wiele lepsze programy od niego w których można gożystać z sieci gadu-gadu.

A sieć jak narazie w polsce jast najpopularniejsza ;).

to po piersze, co napisałeś

po drugie, często siadają serwery

po trzecie, niestabilny klient (oficjalny)

po czwarte, inne komunikatory oferują więcej

po piąte, gg to obecnie spam i mielonka

po szóste, chore pomysły administratorów gg

:evil: :evil: :evil: :evil:

niestety, nadal większość ludzi używa TYLKO gg, przez co jesteśmy często zmuszeni korzystać z gg (na szczęście są inne klienty i multikomunikatory)

Po prostu gadu-gadu ma kilka denerującch

oraz błędów :slight_smile:

ja tem nie nażekam, a chodził mi o program Gadu gadu a co innego polecacie bo używam też Tlen.

A linki ignoruje.

Wcześniej były takie tematy w których nie polecacie gg.

Poszukaj na forum, było wiele razy. Ten temat jest o czym innym. Proszę się go trzymać.

Konnekt stanowi dużą konkurencje i to może jest jedna ( z wielu :stuck_out_tongue: ) z przyczyn dlaczego gg traci na wartości.

GG przegieło i to ostro z regulaminem. Uzywam dość czesto kadu jak siedze na linuksie ryzykujac ze mi zablokują konto (tak podobno maja robic z tymi co korzystają z gg ale przez inne komunikatory). Dosc juz mam ich awarii, reklam i cwaniactwa. Przerzuce sie chyba na yahoo messengera, ladny jest graficznie i dobry.

GG wyrażnie tracji swoją popularnośc na rzecz innych komunikatorów, które napewno mniej spamują i mają wiecej do zaproponowania dla zwyklych użytkowników, weźmy np, AQQ super komunikator z wieloma możliwościami, dzieki aqq za friko dostajesz z wapstera co tydzień kod za który możesz se sciągnać muzyke czy coś itd

Właśnie teraz używam AQQ czy można też z AQQ wysyłaś wiadomości do Tlenu mając też tak konto jak gg na AQQ.

Czy to prawda komu się tak zdarzyło?

No to już chyba napisane czemu :wink: Ale zdaje się że GG skomunikatoryzowało Polskę :slight_smile:

No oglądając tapety użytkowników to też widzę że większość ludu używa dalej Gadulca.

Ale powiem wam szczerze że akuku mi sie podoba ale do gg nie mam nic poprostu nie miałem z nim żadnych problemów.

I teraz nie wiem co używać Gadulca, Tlen, czy AQQ, który jeden obsługuje je wszystkie??

W AQQ możesz kożystać z takich sieci jak: gadu-gadu, tlen, AQQ, spik, i ICQ ;).

Ja posiadam AQQ, więc go polecam :D.

Chyba wybieram AQQ i jeszcze ostatnie pytanie nie do tematu na AQQ mam nr gg no i AQQ a jak zrobić zeby ten program jeszcze obsługiwał Tlen bo nie wiedzę takiej opcji.

Ja używam GG już od 2 lat i nie narzekam :smiley: próbowałem inne komunikatory ale nie przypadają mi do gustu !!

trzeba ściągnąć wtyczkę

http://www.aqq.amnezja.org/content/view/331/207/

OK dzięki już wszystko wyjaśnione AQQ zaczyna mi się podobać.

No mim zdaniem gg w porównaniu do konkurencji jest mało rozbudowanym programem.

Złączono Posta : 24.06.2006 (Sob) 18:39

Nie do temetu ale już ostatni raz, z góry przepraszam Moderatorów, wiem że łamie regulamin.

Chłopaki mam problem ściągnołem wtyczke z neta jak mi podał juven i postępowałem zgodnie jak na tej stronie co wyżej, ale u mnie w folderu instalacyjnym gdzie jest AQQ nie ma foldru Plugins, gdzie trzeba wkleiś tą wtyczke.

Tylko jest folder System, ikona programu AQQ, uninstall. Zrobiłem folder Plugins i wkleiłem wtyczke ale nie działa.

Co jest nie tak przy instalacji zmieniałem katalog i usunąłem folder Wapster. Czyli lokalizacja AQQ u mnie jest taka D:\Programy\AQQ\9No i powinno tu być)Plugins(ale go to nie ma).

to GG traci popularnosc? co Ty powiesz… serio?

Teraz pluginy wkleja się do X:\Documents and settings\Użytkownik\Wapster\AQQ\Plugins

Nigdy w życiu.

Sam komunikator może i tak ,ale sieć nie. ;]