Dlaczego kobiety wstydzą się lat

(mareksolak) #1

Ostatnio "rzuciło mi się na oczy" że kobiety chętnie piszą o latach do 18-20 a dalej enigma

• przestępstwo? ,

• nie kumam tego zachowania , może ktoś mnie oświeci? - może ktoś w temacie , chętnie kobieta

(Karolekc5) #2

hmm ciekawe pytanie choć chyba jak sięga Historia kina tak było i narazie nie zanosi sie by coś sie zmieniło.

Sam uważam ze to dziwne zachowanie kobiet czas leci tak samo jak dla panów jak i dla kobiet tyle ze niby panowie z wiekiem dojrzewają a kobiety sie starzeją I myślą ze nie będą sie podobać panom, i to chyba jest paradox to kobieta zawsze mówi ze nie ciało i piękno tylko serce i dusza sie liczy a wbrew temu chcą zawsze być piękne i młode a poco...?? chyba żeby zawsze móc coś wyrwać na boku jak im zajdzie ochota

Pozdrawiam piękne i młode jak i I piękne i dojrzałe :slight_smile:

(Yonica) #3

Trafiło się dwóch normalnych:P Każdy inny facet powie, że nie ma to jak młode, jędrne ciałko siedemnastki. Taka jeszcze "niewymacana", wstydliwa, można ją zdominować, poczuć się jak nauczyciel itd...:smiley: Później to XXXXXXXX. No i taka 20 to już za mądra jest, za doświadczona bla bla bla :smiley:

Takie teksty słyszę od facetów.

Ja mam 23 i wcale się nie wstydzę bo jestem młoda. Ale taka 30 nie ma co rywalizować z siksami. No chyba, że facet gustuje w dojrzałych.

Jeszcze jakieś pytania? :stuck_out_tongue:

(Chrucik) #4

Hehe Taka dojrzała kobieta to może wiele modego nauczyć ...

Tak że ja wole starsze choć mam dopiero 17. Jak by nie było trudno podbić starszą dojrzało-mądrą dziewczynę, młodzikowi :lol: :stuck_out_tongue:

(XMan) #5

Nie mam żadnych pytań.

Już niedługo będziesz mieć latek 30-ści i przekonasz się co potrafi 30-tka w seksie.

A powiem Ci jeszcze że 50-tki są często lepsze i przyjemniejsze od nastolatek... :slight_smile:

(Yonica) #6

Oj, ja tylko rzuciłam stereotypem.

(XMan) #7

Bez stereotypów i kwadrotypów... :slight_smile:

Dopiero masz życie przed sobą.

Powodzenia. :wink:

(Ianka) #8

...ja się nie wstydzę wieku, i dlatego mam datę urodzenia przy nicku;)

....mam prośbę, własnie kupiłam laptopa z Vistą i mam pytanie: czy wyłączyć automatyczną aktualizację zanim podłączę go do sieci?

...coś tam wyczytałam, że aktualizacje Visty pożerają pamięć bez opamiętania, ale nie mam pewności..

...i jeszcze jedno pytanie, czy istnieją jakieś przyzwoite ale bezpłatne programy do obróbki zdjęć?

..na starym kompie mam PhotoStudio2000 ale nie wiem jak to przenieść do laptopa i czy to będzie z Vistą pracowało:((((

...pozdrawiam wszystkich niezależnie od wieku:*

(Stukot13) #9

Ja z kolei trochę się wstydzę tego ile mam lat i jak pomyślę, ile niedługo skończę, to jestem przerażona. Pociesza mnie tylko to, że człowiek z biegiem lat nabiera rozumu i że już od dawna nie jestem nastolatką.

Normalnie, poza forum, mówię ludziom, ile mam lat. Na ogół się dziwią, bo na tyle ponoć nie wyglądam.

(mareksolak) #10

To i ja coś o sobie , najkruciej ...

-żonaty , 37-mio letni ojciec , trojga dzieci

Pytanie zadałem z ciekawiści , bo często trapiło mnie to zagadnienie - dlaczego?

i troche dostałem odpowiedzi , chociaż kobieca mentalność jest nadal dla mnie ?? ?? (aż dziwne że jestem żonaty) :smiley:

ianka1953 , odnośnie Twoich pytań , z visty mocny nie jestem więc się nie wypowiadam a reszta

to do obrubki zdjęć z darmowych to polecam InfranViev

(Szarex2 0) #11

Kurcze - mareksolak - wiecej takich tematów to Panie będą pisać na forum.

(Asterisk) #12

A będą lądować w Śmietniku. Zwłaszcza, gdyż

ich styl pisarski będzie rodem z Bravo Girl :x

(Skr3czu) #13

skąd wiesz jak tam piszą ? czytasz ? :smiley:

http://pytamy.interia.pl/question/dlacz ... go-wieku/1

Pozdrawiam.

(Kkza) #14

W tym roku skończę 34 lata i wcale się tego nie wstydze :slight_smile: Mój mąż zawsze mi powtarza że kobieta jest jak wino im starsza tym lepsza :smiley: Czego się wstydzić ? wieku ? zmarszczek które z czasem u każdego się pojawią ? Przecież to zupełnie normalne.

(Kolmar) #15

Czym kobieta starsza tym bardziej można się nią rozkoszować :-D. W tym przypadku powiedzenie "stare jest dobre tylko wino" nie znajduje zastosowania. Lepiej mieć nieco starszą kobitkę, niż młodą osiemnastkę. Mógł bym dalej napisać co o młodych sądze, ale się powstrzymam z szacunku dla kobiet.