Dlaczego komputer się wyłącza?

(Kawu3) #1

Ludzie proszę o pomoc bo już mnie krew zalewa...mam taki problem niedawno rozbudowywałem komputer i teraz mam taki płyta główna MSI karta graficzna radeon x1950xt 512mb procesor intel dual core 2,2ghz 2gb ram 800mhz dysk 120gb zasilacz qoltec 460W...gdy gram w gry takie jak wiedźmin far cry half life 2 oblivion czy age of empires 3 z włączonym wszystkim na max i wysokiej rozdzielczości to po pewnym czasie monitor gaśnie i nic się nie da zrobic muszę zresetowac ręcznie komputer po prostu wyłącza się i nic...nie dzieje się to w przypadku innych gier tylko właąśnie w tych bardziej wymagających...proszę o opinie co może byc rzyczyną tego stanu rzeczy bo ja już nie mam pojęcia...

(Supinski Aleksander) #2

przyczyną najprawdopodobniej jest karta graficzna. zainstaluj ponownie sterowniki.

(Darek130475) #3

Może procek się przegrzewa, osiąga temperature przy której awaryjnie system się wyłącza.

(Kaka') #4

merkury008

Cytuję regulamin forum, który podczas rejestracji zobowiązałeś się przestrzegać:

Twój post nie spełnia kryteriów tego punktu - innymi słowy, napisałeś posta robiąc błędy ortograficzne/stylistyczne. W związku z tym proszę poprawić swoją wiadomość używając do tego celu przycisku zmien.gif

Tytułując w ten sposób wątek, niestety łamiesz regulamin. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif