Dlaczego komputer się wyłącza?

Ludzie proszę o pomoc bo już mnie krew zalewa…mam taki problem niedawno rozbudowywałem komputer i teraz mam taki płyta główna MSI karta graficzna radeon x1950xt 512mb procesor intel dual core 2,2ghz 2gb ram 800mhz dysk 120gb zasilacz qoltec 460W…gdy gram w gry takie jak wiedźmin far cry half life 2 oblivion czy age of empires 3 z włączonym wszystkim na max i wysokiej rozdzielczości to po pewnym czasie monitor gaśnie i nic się nie da zrobic muszę zresetowac ręcznie komputer po prostu wyłącza się i nic…nie dzieje się to w przypadku innych gier tylko właąśnie w tych bardziej wymagających…proszę o opinie co może byc rzyczyną tego stanu rzeczy bo ja już nie mam pojęcia…

przyczyną najprawdopodobniej jest karta graficzna. zainstaluj ponownie sterowniki.

Może procek się przegrzewa, osiąga temperature przy której awaryjnie system się wyłącza.

merkury008

Cytuję regulamin forum, który podczas rejestracji zobowiązałeś się przestrzegać:

Twój post nie spełnia kryteriów tego punktu - innymi słowy, napisałeś posta robiąc błędy ortograficzne/stylistyczne. W związku z tym proszę poprawić swoją wiadomość używając do tego celu przycisku zmien.gif

Tytułując w ten sposób wątek, niestety łamiesz regulamin. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif