Dlaczego mogę korzystać z GG7.7 a nowsze się nie uruchamiają

Witajcie,dlaczego mogę korzystać z GG7.7, a nowsze nie chcą się uruchomić mimo zainstalowania.

Komunikat o tym,że nie można uruchomić bo aplikacja jest źle skonfigurowana, jest dla mnie niezrozumiały . Rada jaka się wyświetla o ponownej instalacji w moim przypadku zdaje się “psu na budę”

Mam WIN HE SP3, KIS 2010 .

Jakie musi mieć możliwości komp aby GG działalo?

Żadnych specjalnych wymagań GG nie ma ,jak masz takie problemy,a widzę że bawisz się z tym już trochę, to może zrezygnuj z tego kombajnu GG i zainstaluj sobie np bardzo fajne AQQ.

No tak tylk omam tam ważne kontakty.

Popowiedz jak ustawić ochronę przy ściaganiu i uruchamianiu GG bo wcieło mi to GG po aktualizacji Net Frameworka (tak mi się wydaje).

Kontakty możesz wyeksportować na serwer gg, lub do pliku bodajże xml,ta opcja wydaje mi się lepsza bo czytałem gdzieś że z serwera nie wszystko może zejść ,a potem z importować również z serwera lub z pliku w programie AQQ.

Nie za bardzo wiem o co chodzi, długo gg nie używam.

Tu masz GG do pobrania, powinno chodzić bez problemu.

Co do wymagań, szczególnych nie ma

http://www.komunikator.gadu-gadu.pl

Przy próbie startu GG komunikat by english, że mam prawdopodobnie uszkodzony dysk. Chkdsk nic nie znalazł .

:? to może dysk pora wymienić

Albo sformatuj dysk c i postaw ponownie system.

Jakiego używasz antywirusa?

Kalina, polecam Avast antivirus Home Edition 5.0 (wersa darmowa) http://www.avast.com/pl-pl/lp-upgrade-4-5 Przy pobieraniu wybierz obecnie uzywany: Avast antivirus Home Edition 4.8

KIS 2010

Dodane 03.07.2010 (So) 18:22

Ja nigdy czegoś takiego nierobiłam i sama myśl mnie przeraża.

Przeczytałem kiedyś co nieco ,że właśnie ten antywirus ma w opcjach blokowanie komunikatora GG , musisz ją odnaleźć i pozwolić na pełny ruch.

Moim zdaniem reszta chodzi ok. tylko ten cholerny komunikator.

Aha, znalazłam folder GG w ustawieniach admina (moich) mimo ,że nie mam zainstalowanego GG. Ścieżka jest taka : Mój komputer>C>DaS>mój profil>GG.

Dodane 04.07.2010 (N) 12:26

Folder GG10 instaluje się w All Users, a GG 7.7 w moim (czyli kalina) i 7.7 chodzi a10 nie.

Dodane 14.07.2010 (Śr) 23:42

A no ma tylko na liście nie ma GG.

Dodane 07.08.2010 (So) 10:13

Żadna instalacja z sieci nie była skuteczna dla NGG i GG10, ale cud się stał otrzymałam od koleżanki (mailem)jej kopie folderu GG i się zainstalowało narazie NGG build 8344 i działa

. Proszę niech mi ktoś wytlumaczy dlaczego tak się działo. Może pełną instalację blokuje Centrum zabezpieczeń albo KIS 2010 lub KIS 2011.