Dlaczego na skypie jestem zalogowany

Witam mam taki problem chodzi o to ze na skypie jestem ciągle zalogowany nawet jak mój komputer i router jest wyłączony ostatnio znajomi pisali mi ze jestem dostępny o 5 rano a nigdy o tej godzinie nie byłem dostępny bo śpię i z góry mówię nie logowałem sie nigdy w żadnym sklepie czy na innym komputerze ani u żadnego znajomego i na 100 % nikt nie zna hasła więc nie wiem czy to jakiś wirus czy co

mój kolega ma to samo jest dostępny 24/h

To chyba coś z ich strony ;D mam z 3 znajomych ktorzy też tak mają , znajoma nie jest na komp a wyswietla iz ciągle dostepna :) 

Wpisz w czat:

/showplaces - pokaże ci listę, gdzie jesteś zalogowany, potem:

 

/remotelogout

 

Daj znać jak zadziałało.

Możliwe, że jest zaznaczona opcja , Automatycznie zaloguj mnie przy starcie Skype ". Wtedy będzie automatycznie logowało Ciebie,

bez potrzeby wpisywania hasła, i nie jest to żaden wirus.

Kolega mówił mi kiedyś że miał podobnie, a winny był laptop z windows 8.1, na którym zalogował się do konta MS, a to oznaczało też permanentne zalogowanie się do skype. Był dostępny pomimo że nie miał włączonego komunikatora (8.1 ma wbudowanego skype w wersji modern), wystarczy że włączył komputer. Choć jak mówisz, że jesteś cały czas to może zmień hasło na nowe i wtedy zaobserwuj czy coś pomogło.