Dlaczego nie idzie importować pliku divx do Pinnacle Studio

Witam mam następujący problem niedawno kupiłem sobie Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collection chciałem zmontować film z kamery który miałem w formacie mkv. Formatu tego niestety nie rozpoznaje Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collection dlatego wziąłem zainstalowałem pakiet divx z DivX Plus Converter i tam chciałem przekonwertować ten film na divx lub avi ale niestety są tam profile do wyboru tutaj screen: http://img32.imageshack.us/i/beztytuuipv.png/ Nie wiem jak zrobić żeby w jakości plus HD nie konwertować na mkv z powrotem tylko na H246. Dlatego wybrałem HD 1080P skonwertowało mi na plik divx lecz niestety jak chcę importować ten plik do Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collection to program go niewidzi jak mam zaznaczone wszystkie obsługiwane pliki wideo dopiero jak przełączę na wszystkie pliki to dopiero go widzi ale nie idzie go importować bo pojawia się błąd niemożna otworzyc pliku: i tytuł pliku. Bardzo proszę o pomoc muszę zrobić ten film do szkoły niech ktoś mi powie jak konwertować na H264 jak zmienić to w DivX Plus Converter.