Dlaczego nie ma napisów na klapie bagażnika?


(zendom) #1

Chciałem z Niemiec sprowadzić samochód VW Passat. Oglądając zdjęcia i w rzeczywistości stwierdziłem, że niektóre samochody nie mają na pokrywie bagażnika napisów i tak np: jeśli to jest "benzyniak to powinien mieć napis po lewej stronie Passat, a jeśli to jest diesel to oprócz tego napisu powinien by po prawej stronie np TDi. niektóre pojazdy tego nie mają? Czy to oznacza, że zmieniano pokrywę bagażnika i na tej nowej już nie ma otworów, do których można byłoby przytwierdzić takie napisy? Czy ma ktoś wiedzę na ten temat?


(Frog) #2

Kiedyś słyszałęm, że w mercedesach jest tak, że za dopłatą w salonie można zażyczyć sobie samochód bez oznaczeń na klapie bagażnika.

Opcji jest więc kilka - w VW można zrobić podobnie i ktoś przy zakupie samochodu z tego skorzystał, wymieniona została klapa albo w ruch poszła szpachla (albo dwie ostatnie opcje jednocześnie :wink: )


(Fazik13) #3

Obecnie w większości samochodów oznaczenia na klapie bagażnika są przyklejane, (w Pasatach na pewno) więc można sobie owe oznaczenia samemu pozdejmować.